Startovní listina
Trať: Kategorie:

Všechny závody, všechny kategorie

St.č.JménoTým / městoTrať [km]KategorieDopravaStatus
1 David PelíšekAK Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
2 Miloslav PípalPraha42AanoStartovné uhrazeno.
3 Georgis FasulisMK Seitl Ostrava42CanoStartovné uhrazeno.
4 Iveta ZoulíkováSkuteč42FanoStartovné uhrazeno.
5 Lukáš FialaUničov42AanoStartovné uhrazeno.
6 Marcel HašplOddíl 201542BanoStartovné uhrazeno.
7 Martin PoklopFortex Ski Moravsky Beroun42AanoStartovné uhrazeno.
8 Petr KozánekExtra Brno42AanoStartovné uhrazeno.
9 Jan ProstředníkHOVRCH42AanoStartovné uhrazeno.
10 Věra DočkalováKOPIS HZS JMK42GanoStartovné uhrazeno.
11 Roman ŠpičákMoolbike.cz42AanoStartovné uhrazeno.
12 Ladislav SmejkalBETULA PENDULA42CanoStartovné uhrazeno.
13 Marie StudenáBorotín42FanoStartovné uhrazeno.
14 Petr HoraKPPH Brno42BanoStartovné uhrazeno.
15 Vlastimil RaclavskýTJ Liga 100 Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
16 Jan TláskalPřerov42AneStartovné uhrazeno.
17 Viktor ŠubaNáměšť na Hané42BanoStartovné uhrazeno.
18 Johana Šrámková KojeckáOlomouc42GneStartovné uhrazeno.
19 Marek BlahaBrno42BanoStartovné uhrazeno.
20 Aneta Raidová42GanoStartovné uhrazeno.
21 Filip DouchaPraha 1142BanoStartovné uhrazeno.
22 Jana ZichováPrace42FanoStartovné uhrazeno.
23 Richard StrouhalSázavský běžecký spolek42BanoStartovné uhrazeno.
24 Rostislav PumprlaSK Salith Sumtex CZ42AanoStartovné uhrazeno.
25 Ivo Prochazka42CneStartovné uhrazeno.
26 Tomáš PospíšilGenaro42AanoStartovné uhrazeno.
27 Libor EremkaHumpolec42AanoStartovné uhrazeno.
28 Miroslav TurjapFN Ostrava42AanoStartovné uhrazeno.
29 Jan SchwarzLipník nad Bečvou42AneStartovné uhrazeno.
30 Jan RytířKOB Kroměříž42BanoStartovné uhrazeno.
31 Marek RodJoe Nimble - BAER racing42AneStartovné uhrazeno.
32 Jan JalovecFreshprint 42AneStartovné uhrazeno.
33 Iva ŠvecováSK OOB Chrast42GanoStartovné uhrazeno.
34 Zbyněk StavařMalá Morávka42AanoStartovné uhrazeno.
35 Jan LachnitTJ Liga 100 Olomouc42AneStartovné uhrazeno.
36 Marek ZdráhalKojetín42AanoStartovné uhrazeno.
37 Jiří HellešíAtletika Zábřeh42AneStartovné uhrazeno.
38 Martin LuběnaDvůr Králové nad Labem42AneStartovné uhrazeno.
39 Pavel StrakaVyškov42AanoStartovné uhrazeno.
40 Michal OcásekAspire New Balance42AanoStartovné uhrazeno.
42 Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk42BanoStartovné uhrazeno.
43 Václav HrochÚstí nad Orlicí42AanoStartovné uhrazeno.
44 Jakub MiřijovskýOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
45 Miroslav PtáčekSkalní Borci Malá Morávka42CneStartovné uhrazeno.
46 Tomáš KrejčíLiga 100 Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
47 David HoráčekCST Česká Třebová42BanoStartovné uhrazeno.
48 Viktor MisiarzSázavský běžecký spolek 42BneStartovné uhrazeno.
49 Kata CaganekSestry v akci42GneStartovné uhrazeno.
50 Milan LinhartKBA - Grafitec Dobruška42CanoStartovné uhrazeno.
51 Aleš VyhnánekHerbivores42AanoStartovné uhrazeno.
52 Hana KomárkováLudvíkov42FneStartovné uhrazeno.
53 Jakub KožnarŽamberk42AanoStartovné uhrazeno.
54 Jakub Pszczolka 42BanoStartovné uhrazeno.
55 Michal NemravaOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
56 Barbara KramnáOpava42FanoStartovné uhrazeno.
57 Lucie Rohelováatelier-r Olomouc42FneStartovné uhrazeno.
58 Roman SvubNamest na hane42BanoStartovné uhrazeno.
59 Ondřej Rýž42BanoStartovné uhrazeno.
60 Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
61 Radovan SýkoraOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
62 Martin ŠerákSokol Bílovice nad Svitavou42AanoStartovné uhrazeno.
63 Martin ValkaOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
64 Miloš MikundaRožnov pod Radhoštěm42CanoStartovné uhrazeno.
65 Martin BulínPřerov42AneStartovné uhrazeno.
66 Filip ŠnajdrLeština42AanoStartovné uhrazeno.
67 David FoltinOlomouc42BanoStartovné uhrazeno.
68 Petr Wilhelm42AanoStartovné uhrazeno.
69 Michal PerničkaKKZ42BanoStartovné uhrazeno.
70 Karel AxmannVlčí důl42AanoStartovné uhrazeno.
71 Karol OzorovskýAtletika Zábřeh 42BneStartovné uhrazeno.
72 Tomáš MíčaMattoni Freerun42BanoStartovné uhrazeno.
73 Pavel BryndaJežek na Kopci42AanoStartovné uhrazeno.
74 Roman KrálOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
75 Marek HladnýBrno42BanoStartovné uhrazeno.
76 Jitka StojaníkováHrbáči run team42FanoStartovné uhrazeno.
77 Mikuláš Jecu42BneStartovné uhrazeno.
78 Martin HulvaOpava42BanoStartovné uhrazeno.
79 Milan HaškoSoblahov42BanoStartovné uhrazeno.
80 Alena Haluzová 42GanoStartovné uhrazeno.
81 Jakub SklenářVK Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
82 Aleš TulachKrásná42AanoStartovné uhrazeno.
83 Daniel KrzokJeseník42AanoStartovné uhrazeno.
84 Eduard BenesNitra42AanoStartovné uhrazeno.
85 Petr PospíšilCH342AanoStartovné uhrazeno.
86 Ivo SovišRýmařov - běžci z Rya42BanoStartovné uhrazeno.
87 Vít UrbánekCH3 42AanoStartovné uhrazeno.
88 Helena UrbánkováCH342GanoStartovné uhrazeno.
89 Petr KroutilHorské sporty CH342BanoStartovné uhrazeno.
90 Roman PoslušnýSkialpin Klub HS OH42BanoStartovné uhrazeno.
91 Miroslav HorákVysoká nad Labem42BneStartovné uhrazeno.
92 Roman SlivkaOpava42AanoStartovné uhrazeno.
93 Martin JanákOpava42AneStartovné uhrazeno.
94 Milan KvapilSVVAT42AanoStartovné uhrazeno.
95 Adam NeumannTUV SÜD RUSAVA BIKE TEAM42AneStartovné uhrazeno.
96 Lukáš Havelka Město Albrechtice Krnov42AanoStartovné uhrazeno.
97 Milan Janecek42AanoStartovné uhrazeno.
98 Tomas ZajicekNamest na Hane42BanoStartovné uhrazeno.
99 Zdeněk FojtíkBrodek u Přerova MM42AanoStartovné uhrazeno.
100 Zuzana SvobodováAk Drnovice, TJ Liga 10042FanoStartovné uhrazeno.
101 Tomáš Kučera42BneStartovné uhrazeno.
102 David KovaříkEXTRA Brno42AanoStartovné uhrazeno.
103 Ondřej HolíkBottle Rockets42BanoStartovné uhrazeno.
104 Martin MalinaBrno42AanoStartovné uhrazeno.
105 Helena BartákováVítovice42FanoStartovné uhrazeno.
106 Ladislav SolanaHavířov42BanoStartovné uhrazeno.
107 Jana JanouchováHradec Králové42GanoStartovné uhrazeno.
108 Michaela StránskáBáječné ženy v běhu42FanoStartovné uhrazeno.
109 Marek RyšánekOlomouc42BanoStartovné uhrazeno.
110 Radka VepřkováBolt in da house42FneStartovné uhrazeno.
111 Milan PřikrylSlavoj Bruntál 42AneStartovné uhrazeno.
112 Karel MarekEXTRA Brno42AanoStartovné uhrazeno.
113 Pavel VítekOB Chrast42BneStartovné uhrazeno.
114 Ondřej PavelkaRapotín42AneStartovné uhrazeno.
115 Lukáš MaierKRB Chrudim42AneStartovné uhrazeno.
116 Kateřina DutszákováRugby ženy Olomouc42FanoStartovné uhrazeno.
117 Tomáš MusilOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
118 Lukáš MalíkViničné Šumice42AanoStartovné uhrazeno.
120 Karel HájekWaldorf Poruba42BanoStartovné uhrazeno.
121 Pavla Martiníková42FneStartovné uhrazeno.
122 Pavel KutmanStruhařov42CanoStartovné uhrazeno.
123 Kristýna NesrstováŠTARNOV42GanoStartovné uhrazeno.
124 Filip Grusz42AanoStartovné uhrazeno.
125 Filip HoráčekVelká Bystřice42BanoStartovné uhrazeno.
126 Pavel KorandaVelka Bystrice42AanoStartovné uhrazeno.
127 Martin HusekMarius Pedersen42AneStartovné uhrazeno.
128 Zbyněk JelínekTJ Liga 100 Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
129 Zbyněk PluhařMuž a Smrt42CanoStartovné uhrazeno.
130 Tomáš Machek101042CneStartovné uhrazeno.
131 Nataliia Salii42FanoStartovné uhrazeno.
132 Vítězslav Chmelař42AanoStartovné uhrazeno.
133 Jaroslav RemešOD MORAVA42BanoStartovné uhrazeno.
134 Michal DadákOOB TJ Slovan Luhačovice42AneStartovné uhrazeno.
135 Ludvík TrávníčekAC Dezoláti z Gédu42AanoStartovné uhrazeno.
136 Robert StřelkaHaka Racing Team42BanoStartovné uhrazeno.
137 Martin SvobodaBrno42BanoStartovné uhrazeno.
138 Vlasta ŠtenclovaExtra Brno42FanoStartovné uhrazeno.
139 Jiří SlámaGyn-por. klinika VFN42BneStartovné uhrazeno.
140 Jiří Bělohlávek Pardubice42BanoStartovné uhrazeno.
141 Václav KrálSK Severka Šumperk/Vlčí důl - ryzí eXtré42AanoStartovné uhrazeno.
142 Jiří ŠvandaHeřmanice42BanoStartovné uhrazeno.
143 Otakar KozlíkRadioklub OK1OMY Hostovice42CanoStartovné uhrazeno.
144 Petr ŠímaHO Vrbno pod Pradědem 42AanoStartovné uhrazeno.
145 Tomáš VingrálekSanasport Litovel42AanoStartovné uhrazeno.
146 Petr ŠircEXTRA Brno42AanoStartovné uhrazeno.
147 Miloš KalábHK Letohrad42AanoStartovné uhrazeno.
148 David Rigo42AanoStartovné uhrazeno.
149 Lenka WágnerováVZS Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
150 Pavel RaindlHranice42AneStartovné uhrazeno.
151 Miroslav VostrýMK Kladno42BanoStartovné uhrazeno.
152 Vlastimil DvořáčekIsover Častolovice42CanoStartovné uhrazeno.
153 Titus AblorhRunSport Team42AanoStartovné uhrazeno.
154 Jan Hálek Grygov42BneStartovné uhrazeno.
155 Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.CZ42BanoStartovné uhrazeno.
156 Renata ŠedováOrlické království42GanoStartovné uhrazeno.
157 Petr ŠkrobákZubří42BanoStartovné uhrazeno.
158 Marek Bednář42BanoStartovné uhrazeno.
159 Václav ChalupnýRUNGO.cz/LucyTeam 42AanoStartovné uhrazeno.
160 Jaroslav Valerián42AanoStartovné uhrazeno.
161 Radmila MichalováMatrix team42GanoStartovné uhrazeno.
162 Eliška Kvapilová42FanoStartovné uhrazeno.
163 Libor SvozilMK Seitl Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
164 Ladislav RybyšarPardubice42AanoStartovné uhrazeno.
165 Roman JakoubekČLA Trutnov42CanoStartovné uhrazeno.
166 Daniel Šoukal42AanoStartovné uhrazeno.
167 Libor PospíšilŠpinaváWesta Bruntál42BanoStartovné uhrazeno.
168 Jiří BařinaVF Sport Team Černá Hora42AanoStartovné uhrazeno.
169 Martin HájekSupíkovice42AneStartovné uhrazeno.
170 Roman NěmecSRTG Brno42AanoStartovné uhrazeno.
171 Radek LukszaMK Seitl Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
172 Lukáš OndrášekHoral Rýmařov42AanoStartovné uhrazeno.
173 Nikola BrtvováBáječné ženy v běhu (BŽB)42FanoStartovné uhrazeno.
174 Michal MašlíkŠternberk42AanoStartovné uhrazeno.
175 David PejšekEarthSurvivor42AneStartovné uhrazeno.
176 Miroslav BrücknerHoral Šumperk42AneStartovné uhrazeno.
177 Barbora ČížováJen Blbni Team42FanoStartovné uhrazeno.
178 Pepa ProcházkaKOB Konice42BanoStartovné uhrazeno.
179 Petr HorčičkaSOB Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
180 Miloslav VysloužilMK Prostějov42AanoStartovné uhrazeno.
181 Petr Jemelikelpis olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
182 Martin DzikGigant42BanoStartovné uhrazeno.
183 Dagmar ValouchováŠumperk42FanoStartovné uhrazeno.
184 Stanislav JakubecLékárna Dr. Schwarz Lipník n/B42AanoStartovné uhrazeno.
185 Pavel PickHradec Králové42BanoStartovné uhrazeno.
186 Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
187 Václav NěmecPardubice42BanoStartovné uhrazeno.
188 Jana GlabazňováOrientační běh Opava42GanoStartovné uhrazeno.
189 Jiří PolcarBrno42BanoStartovné uhrazeno.
190 Jan PannaSKOB Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
191 Lukas Dopan42AanoStartovné uhrazeno.
192 Jiří VencovskýPraha42CneStartovné uhrazeno.
193 Daniel Vencovský42AneStartovné uhrazeno.
194 Marek NovotnýSpartan race Šumperk42AanoStartovné uhrazeno.
195 Radek KoryťákJeseničtí Orli 42AneStartovné uhrazeno.
196 Martina HlavinkovaZábřeh42FanoStartovné uhrazeno.
197 Petr VorechJeseník42AneStartovné uhrazeno.
198 Lukáš KrasulaDravci Šternberk42AanoStartovné uhrazeno.
199 Zdeněk LiščinskýKOS Tesla Brno42AneStartovné uhrazeno.
200 Tom KukaňIbalgin Team42CanoStartovné uhrazeno.
201 Stanislav PolnarRuda and Vítkov Devils42BneStartovné uhrazeno.
202 Milan Ševčík42BanoStartovné uhrazeno.
203 Martin KahánekZkrachovalý vesničan42AanoStartovné uhrazeno.
204 Miroslav KrumerMK Ostrov42CneStartovné uhrazeno.
205 Milan DoležalHoral Šumperk42BneStartovné uhrazeno.
206 Radim PavlíkValachbajk team42BanoStartovné uhrazeno.
207 Petr GromusVIVATSPORT42CanoStartovné uhrazeno.
208 Lenka PoklopováFortex Ski Moravský Beroun42FanoStartovné uhrazeno.
209 Martin KrčmaOstrava-Poruba42AanoStartovné uhrazeno.
211 Tomáš GrulichProstějov42BanoStartovné uhrazeno.
212 Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč42GanoStartovné uhrazeno.
213 Martin JuranSVK Trail runners42AanoStartovné uhrazeno.
214 Jiri Kocianfofo spolek42BanoStartovné uhrazeno.
215 Zdeněk VaculíkAspot Hulín42BanoStartovné uhrazeno.
216 Veronika PilíkováTJ Loko Česká Třebová42FanoStartovné uhrazeno.
217 Tomáš OhankaSK NEREZIN42BneStartovné uhrazeno.
218 Lukáš Glacner42AneStartovné uhrazeno.
219 Ludmila Glacnerová42GneStartovné uhrazeno.
220 Stanislav KováčekMK Seitl Ostrava42AanoStartovné uhrazeno.
221 Jan PeřinaŠternberk42AanoStartovné uhrazeno.
222 Petra IvanováPísečná42FneStartovné uhrazeno.
223 Martin StrachotaNový Malín42AneStartovné uhrazeno.
224 Radek TomanekVaradero42BanoStartovné uhrazeno.
225 Zdeněk KlučkaŠumperk42BneStartovné uhrazeno.
226 Jan GregarUniverzita Palackého Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
227 Zbyněk KovaříkBřezová nad Svitavou42BanoStartovné uhrazeno.
228 Marián OzorovskýBKČS42BneStartovné uhrazeno.
229 Erik KrumphanzlOdolov42BanoStartovné uhrazeno.
230 Jaroslava Hermanová2JH42GanoStartovné uhrazeno.
231 Jakub Herman2JH42BanoStartovné uhrazeno.
232 Jan SoučekŠumperk42CanoStartovné uhrazeno.
233 Jan PodzimekPRIA42AanoStartovné uhrazeno.
234 Petr MutinaBruntál42BanoStartovné uhrazeno.
235 Petr MalečekPraha42AanoStartovné uhrazeno.
236 Michal Hobler Loučná nad Desnou 42BneStartovné uhrazeno.
237 Jiří DoleželŠumperk42AanoStartovné uhrazeno.
238 Milan ŠubínBorci ze židle42AneStartovné uhrazeno.
239 Matěj KoňaříkZlín Lions42AanoStartovné uhrazeno.
240 Radek PekařOpava42AanoStartovné uhrazeno.
241 Tomáš Novák42AanoStartovné uhrazeno.
242 Ondřej ChaloupkaRed Hat42AanoStartovné uhrazeno.
243 Václav VečeřaBorci ze židle42AneStartovné uhrazeno.
244 Radek MelounČebín42AanoStartovné uhrazeno.
245 Jan JanišVsetín42AneStartovné uhrazeno.
246 Marek Radomský42AanoStartovné uhrazeno.
247 Michal KlimešHorská služba Jeseníky42CneStartovné uhrazeno.
248 Jakub FabiánHorská služba Jeseníky42AneStartovné uhrazeno.
249 Martin ZapletalRYCHLÉ TEPLÁKY42AanoStartovné uhrazeno.
250 Jan KašparůVaradero42AanoStartovné uhrazeno.
251 Ondra ZobačBKB Brno42AanoStartovné uhrazeno.
252 Ondřej HorákFortex Moravský Beroun42BanoStartovné uhrazeno.
254 Jan ČervinkaTri Life 42AanoStartovné uhrazeno.
255 Lída ŠafusováHradec Králové42GanoStartovné uhrazeno.
256 Lukáš RečekTELEBRIDGE TEAM42AneStartovné uhrazeno.
257 Matěj KonvalinaMost42AneStartovné uhrazeno.
258 Milan MatoušekAZ Ekotherm s.r.o. Šumperk42CanoStartovné uhrazeno.
259 Radka BukovskáČeladná42FanoStartovné uhrazeno.
260 Jaromír Baxa42AanoStartovné uhrazeno.
261 Petr KonečnýOlomouc42BanoStartovné uhrazeno.
262 Lukáš Kuchařextra brno42AanoStartovné uhrazeno.
264 Lukáš ČadaSCHOTT42BanoStartovné uhrazeno.
265 Jiří BumbálekBC Česká Třebová42BanoStartovné uhrazeno.
266 Ondřej PešekK.O.B. Choceň42AanoStartovné uhrazeno.
267 Milan KlvaňaOB Chrast42BanoStartovné uhrazeno.
268 Jakub ŠtěpánekEXTRA Brno42AanoStartovné uhrazeno.
269 Pavel ŠtysRETIA42AneStartovné uhrazeno.
270 David ŠkrabalHékal42BanoStartovné uhrazeno.
271 Eva HolubováBěžci z Rya (Rýmařov)42FanoStartovné uhrazeno.
272 Radek Kubik42AanoStartovné uhrazeno.
273 Petr JankůTJ Liga 100 Olomouc42BneStartovné uhrazeno.
274 Iva NedabýlkováSkalní borci Malá Morávka42GneStartovné uhrazeno.
275 Dejan Cugalj42AanoStartovné uhrazeno.
276 Roman Hruškaveterán 42CanoStartovné uhrazeno.
277 Libor ŠtěpánekRožnov pod Radhoštěm42CanoStartovné uhrazeno.
278 Petr Pospíšil42AanoStartovné uhrazeno.
279 Michal PátekK.O.B. Choceň42AanoStartovné uhrazeno.
280 Miloš KarásekBK Kobeřice u Brna42AanoStartovné uhrazeno.
281 Jana MatějíkováTJ Liga 100 Olomouc42FanoStartovné uhrazeno.
282 Rober LahCycloracing team42BanoStartovné uhrazeno.
283 Jaroslav HrabuškaMK Seitl Ostrava42CanoStartovné uhrazeno.
284 Jan MíšekBONBON42CanoStartovné uhrazeno.
285 Antonín VeselýTELEBRIDGE TEAM42BneStartovné uhrazeno.
286 Pavel VyskoužilLiga10042AanoStartovné uhrazeno.
287 Alois RozsivalKSU42AneStartovné uhrazeno.
288 Monika Kubičková42GanoStartovné uhrazeno.
289 Matěj VostalEXTRA Brno42AanoStartovné uhrazeno.
290 Martin MlcochPteni42BneStartovné uhrazeno.
291 Iker Ziritza MarcosVitoria-Gasteiz42BanoStartovné uhrazeno.
292 Michal KřístekSAP42BanoStartovné uhrazeno.
293 David VičarTJ Sokol Maxičky42BanoStartovné uhrazeno.
294 Ondřej SikoraAtletika Zábřeh42BneStartovné uhrazeno.
295 Milan ŽondraBěžím s Majklem42AanoStartovné uhrazeno.
296 Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
299 Petr StoličkaTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
300 Jan KociánV3T42BneStartovné uhrazeno.
301 Miloš HeclKVS Šumperk42BanoStartovné uhrazeno.
302 Marcel KukulaStaviva eMKo42BanoStartovné uhrazeno.
304 Pavel KorandaVelká Bystřice42AanoStartovné uhrazeno.
305 Jiří HejtmánekHorská služba Jeseníky42BanoStartovné uhrazeno.
306 Michal NožičkaMIZUNO42AanoStartovné uhrazeno.
307 Gabriela PohankováMIZUNO42FanoStartovné uhrazeno.
308 Martin ŠourekMIZUNO42AanoStartovné uhrazeno.
400 Martin MüllerOK99 Hradec Králové22AanoStartovné uhrazeno.
401 Tereza VavrečkováKavárna Dobrý časy22FanoStartovné uhrazeno.
402 Vojtěch HrubovskýOpava22AanoStartovné uhrazeno.
403 Stanislava ChládkováActivity Lanškroun22GanoStartovné uhrazeno.
404 Pavel JínaTj Liga 100 Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
405 Eliška KováčováKavárna Dobrý časy22FanoStartovné uhrazeno.
406 Jan ŠindlerŠternberk22AanoStartovné uhrazeno.
407 Jitka GencováJ+J, Orlová22GanoStartovné uhrazeno.
408 Jan GencoJ+J, Orlová22BanoStartovné uhrazeno.
409 Renáta FoltysováTriatlon těm Opava22GanoStartovné uhrazeno.
410 Šárka Fany ParůžkováBáječné ženy v běhu22GanoStartovné uhrazeno.
411 Vladislava TůmováKrnov22GanoStartovné uhrazeno.
412 Petr GříbekSDH Němčice nad Hanou22CanoStartovné uhrazeno.
413 Jana GříbkováRPŽ SDH Němčice nad nad22GanoStartovné uhrazeno.
414 Jaroslav Dohnalveslo22CanoStartovné uhrazeno.
415 Pavel HrubýMetro Bitches22AanoStartovné uhrazeno.
416 Tomáš TomášekSKI-OB ŠTERNBERK22AneStartovné uhrazeno.
417 Karina SchejbalováOK Sparta Praha22FneStartovné uhrazeno.
418 Tomáš RomaňákRýmařov22AanoStartovné uhrazeno.
419 Alena StrnadováHobluj!22FanoStartovné uhrazeno.
420 David NezmarOstrava22BneStartovné uhrazeno.
421 Katka PorubováBŽB22GanoStartovné uhrazeno.
422 Jiří AmbrosSlatinice22BanoStartovné uhrazeno.
423 Denisa MachalekOpava22FanoStartovné uhrazeno.
424 Klára NovákováPetrovice22FanoStartovné uhrazeno.
425 Renata Mazalová22FanoStartovné uhrazeno.
426 Tomáš StrapekSupíkovice22AanoStartovné uhrazeno.
427 Jirka Louda HeroudekSplašené Veverky22BanoStartovné uhrazeno.
428 Ludek GronychBludov22CanoStartovné uhrazeno.
429 Zdeněk KunčárActivity Lanškroun22BanoStartovné uhrazeno.
430 Šárka JaskováOstrava22FanoStartovné uhrazeno.
431 Radim Dedekkomarovjaci.com22BanoStartovné uhrazeno.
432 Hana HerberovaAK OLYMP BRNO22FanoStartovné uhrazeno.
433 Pavel MacákPaPa Team22CanoStartovné uhrazeno.
434 Kateřina FujakovaHavirov22FanoStartovné uhrazeno.
435 Veronika UbrováBody Care Brno22FanoStartovné uhrazeno.
436 Pavel DubecOK Sparta Praha22AneStartovné uhrazeno.
437 Tomáš KosOk Lokomotiva Pardubice22AneStartovné uhrazeno.
438 Klára ŽaloudkováOk Lokomotiva Pardubice22FneStartovné uhrazeno.
439 Kristina SchejbalováZlaté Hory22GneStartovné uhrazeno.
440 Jiri LatochaOpava22BanoStartovné uhrazeno.
441 Kateřina AdamíkováMattoni Freerun Ostrava22GanoStartovné uhrazeno.
442 Monika Stoklásková22FanoStartovné uhrazeno.
443 Martin Kresta22AanoStartovné uhrazeno.
444 Jiří ŠomanActum Flyers22AanoStartovné uhrazeno.
445 Jiří KautskýVotice22AneStartovné uhrazeno.
446 Taťána StrakováVyškov22FanoStartovné uhrazeno.
447 Tomáš FrydrychZábřeh22BanoStartovné uhrazeno.
448 Martin OlszynskiBasOls22AanoStartovné uhrazeno.
449 Hana VejrostováLukovany22FanoStartovné uhrazeno.
450 Stanislav KrajčaTJ Liga 100 Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
451 Jan GottwaldAgentura 2G22AneStartovné uhrazeno.
452 Pavel KlimentŠternberk22CanoStartovné uhrazeno.
453 Tomáš DokulilMetro Bitches22AanoStartovné uhrazeno.
454 Michal ZákravskýŠumperk22BanoStartovné uhrazeno.
455 Nikola Janková VZS Ostrava22FanoStartovné uhrazeno.
456 Monika VítkováJezernice22FanoStartovné uhrazeno.
457 Ondřej ŠkývaraNadějní Běžci22AneStartovné uhrazeno.
458 Ladislav ŠpacírTJ Lokomotiva Břeclav22CanoStartovné uhrazeno.
459 Radka ZelenkováSázavský běžecký spolek22GanoStartovné uhrazeno.
460 Adam Ludvík22AanoStartovné uhrazeno.
461 Veronika JanovskáKozlovice22FanoStartovné uhrazeno.
462 Tomáš Sedlákkomarovjaci.com22AanoStartovné uhrazeno.
463 Vlastimil LiberŽivotské Hory22CanoStartovné uhrazeno.
464 Jana NyahayRungo pro ženy22FanoStartovné uhrazeno.
465 Eva Klepárníková22FanoStartovné uhrazeno.
466 Veronika Šťastná22FanoStartovné uhrazeno.
467 Radek ŠinkovskýŠumperk 22BanoStartovné uhrazeno.
468 Martin Sobek22AneStartovné uhrazeno.
469 Kristýna SkyvováSKI-OB Šternberk22GneStartovné uhrazeno.
470 Marek DemelSK Ocelaci Ostrava22BanoStartovné uhrazeno.
471 Petr JašekSKI-OB Šternberk22BanoStartovné uhrazeno.
472 Radim ŠestákFortex Ski Moravský Beroun22BanoStartovné uhrazeno.
473 Martin MarešHladnovské gazely22BanoStartovné uhrazeno.
474 Alice DivišováŠumperk22GanoStartovné uhrazeno.
475 Kamila MarešováHladnovské gazely22GanoStartovné uhrazeno.
476 Aleš FilipenskýBrno22AanoStartovné uhrazeno.
477 Petra KudlíkováRungo pro ženy22FanoStartovné uhrazeno.
478 Zdeněk Novák 22AanoStartovné uhrazeno.
479 Michal BubaMK Seitl Ostrava22AanoStartovné uhrazeno.
480 Ondřej DoleželSKI-OB ŠTERNBERK22AneStartovné uhrazeno.
481 Martina KonvičkováOstravske Pajdy22FanoStartovné uhrazeno.
482 Eva ŠkvařilováŘíčany u Brna22GanoStartovné uhrazeno.
483 Jitka SvačinováPampeliška Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
484 Jiří KrejčíBáječné ženy v běhu22BanoStartovné uhrazeno.
485 Blanka MenšíkováRungo pro ženy22GanoStartovné uhrazeno.
486 Lenka BrabcováRabbits Znojmo22GanoStartovné uhrazeno.
487 Zuzana HavlínováOK Sparta Praha22FneStartovné uhrazeno.
488 Eva UrbanskáSK Štáblovice22FanoStartovné uhrazeno.
489 Přemysl UrbanskýSK Štáblovice22AanoStartovné uhrazeno.
490 Dana ŠpacírováSOB Olomouc22GanoStartovné uhrazeno.
491 Zdeněk BaďuraGrygov22AanoStartovné uhrazeno.
492 René KőnigStaříč22BanoStartovné uhrazeno.
493 Jirka PlaničkaLitovel22AanoStartovné uhrazeno.
494 Jan NovakSKI-OB Šternberk 22AneStartovné uhrazeno.
495 Věra Zahrádková Columbia22GneStartovné uhrazeno.
496 Roman KarbanRungo pro ženy22AanoStartovné uhrazeno.
497 Marketa KarbanovaRungo pro ženy22FanoStartovné uhrazeno.
498 Thomas ClaytonCouch Potato FC22AanoStartovné uhrazeno.
499 Ladislav RolečekLitomyšl22AanoStartovné uhrazeno.
500 Ivan SovišRýmařov - běžci z Rya22CanoStartovné uhrazeno.
501 Martin KašparJesenice22BanoStartovné uhrazeno.
502 Antonín Stoklásek22AanoStartovné uhrazeno.
503 Petra Mazalová22FanoStartovné uhrazeno.
504 Lukáš TrnkaRabštejn22AanoStartovné uhrazeno.
505 Lenka ŠtěpánováBabylonbike22FanoStartovné uhrazeno.
506 Jiří ŠrotířHlušovice22AneStartovné uhrazeno.
507 Lukáš ŠvestkaMK Prostějov22AanoStartovné uhrazeno.
508 Lukas KozderaEOD22AanoStartovné uhrazeno.
509 Jordan JovčevStarobělské Lurdy22AanoStartovné uhrazeno.
510 Mare LhotskýŠtáblovice22AanoStartovné uhrazeno.
511 Petra PeszynskiMattoni Freerun Ostrava22FanoStartovné uhrazeno.
512 Jiří ŠtěpánekOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
513 Radek Buchbauerbuchbauer.cz22BanoStartovné uhrazeno.
514 Andrea KolomáJablonné nad Orlicí22FanoStartovné uhrazeno.
515 Oldřich StarýKAMA322AanoStartovné uhrazeno.
516 Záboj ŠnýdrKuboj šternberk22CneStartovné uhrazeno.
517 Monika Hlaváčková22FanoStartovné uhrazeno.
518 Dagmar Hašková22GanoStartovné uhrazeno.
519 Lenka KonvičkováOstrava22GanoStartovné uhrazeno.
520 Iveta Ruprechtová Mohelnice 22GanoStartovné uhrazeno.
521 Olga Lovecká22FanoStartovné uhrazeno.
522 Karel Velčovský22AanoStartovné uhrazeno.
523 Tereza JanovskáLightBIKE22FanoStartovné uhrazeno.
524 Martin MinářActivity Lanškroun22AanoStartovné uhrazeno.
525 Lukáš BalnarSK Oceláci Ostrava22AanoStartovné uhrazeno.
526 Antonín MarekSKI OB ŠTERNBERK22BanoStartovné uhrazeno.
527 Martin MichálekSK Alpaka Vyškov22AanoStartovné uhrazeno.
528 Nela ŠimkováSK Alapaka Vyškov RPŽ 22FanoStartovné uhrazeno.
529 Jakub KonečnýOrlová22AanoStartovné uhrazeno.
530 Jakub Hudečka Opava22AanoStartovné uhrazeno.
531 Ivana Králová SKI CENTRUM ODRY 22GneStartovné uhrazeno.
532 Jana Konvičková22FneStartovné uhrazeno.
533 Radim PlachýVelký Týnec22BanoStartovné uhrazeno.
534 Jan ŠpičkaOFA9622AanoStartovné uhrazeno.
535 Edyta Koralewska22GanoStartovné uhrazeno.
536 Michalis ČandasDukla Kajlovec22BanoStartovné uhrazeno.
537 Dušan Žmolíkgo2go.cz22CanoStartovné uhrazeno.
538 Jaroslav KomárekVidly22CneStartovné uhrazeno.
539 Aleš VávraEvektor 22AanoStartovné uhrazeno.
540 Antonín Frgal22CanoStartovné uhrazeno.
541 Ivana Frgalová22FanoStartovné uhrazeno.
542 Eva MarkováSKI OB ŠTERNBERK22GanoStartovné uhrazeno.
543 Miroslav MrklovskýSokol Kameničná22BanoStartovné uhrazeno.
544 Jan DivákPustá Polom22BanoStartovné uhrazeno.
545 Herman RaskCouch Potato FC 22AanoStartovné uhrazeno.
546 Eva SvubovaNamest na hane22FanoStartovné uhrazeno.
547 Tomáš ProkešOK Slavia Hradec Králové22BanoStartovné uhrazeno.
548 Milan JeínekJelda Opatovice22BneStartovné uhrazeno.
549 Jaroslav KnotekWolf Pack22AneStartovné uhrazeno.
550 Ondřej PalackýHranice22AneStartovné uhrazeno.
551 Andrea BořuckáPrajzský BK22FanoStartovné uhrazeno.
552 Kateřina JírováOpava22FneStartovné uhrazeno.
553 Zuzana PětrošováBěžím s Majklem22FanoStartovné uhrazeno.
554 Jiří HrubýTJ Sokol II Prostějov22AanoStartovné uhrazeno.
555 Petr ValigaZálesí u Javorníka22BanoStartovné uhrazeno.
556 Kateřina AdamíčkováOstrava22GanoStartovné uhrazeno.
557 Filip ReiskupKvasice22AanoStartovné uhrazeno.
558 Jan KočíbSmržice22AanoStartovné uhrazeno.
559 Vojtěch ŠromovskýKladno22AanoStartovné uhrazeno.
560 Jan RoušavýKabuki Team22AanoStartovné uhrazeno.
561 Marketa DaňkováBáječné ženy v běhu22GanoStartovné uhrazeno.
562 Stanislav Lednický22CanoStartovné uhrazeno.
563 Jan BarabášTTC Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
564 Oldřich KovaříkTTC Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
565 Jan ŠpacírSOB Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
566 Pavel HavlíkTeplárny Brno, a.s.22AanoStartovné uhrazeno.
567 Jiří ValentaSeverka Šumperk22CanoStartovné uhrazeno.
568 Jiří Vencl22BanoStartovné uhrazeno.
569 Kateřina BalcarováČeská Třebová22FanoStartovné uhrazeno.
570 Radovan Krejčíř22AanoStartovné uhrazeno.
571 Emil DosedělSKI - OB Šternberk22CneStartovné uhrazeno.
572 Kamil BařákTěrlicko22BanoStartovné uhrazeno.
573 Martin GogelaAK Olomouc 22AanoStartovné uhrazeno.
574 Marie Matušková RFSK22FanoStartovné uhrazeno.
575 Petra ZajickovaNamest na Hane22FanoStartovné uhrazeno.
576 Marcel CahelHrom do piecky!22BanoStartovné uhrazeno.
577 Daniel CahelHZS Heřmanice22BanoStartovné uhrazeno.
578 Blanka KokojanováRungo pro ženy22GanoStartovné uhrazeno.
579 Lucie VaňkováHK22FanoStartovné uhrazeno.
580 Petr KubištaBrno22AanoStartovné uhrazeno.
581 Vladimír VavrečkaJeko22BanoStartovné uhrazeno.
582 Martina LinhartováFree Run Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
583 David NádeníčekKESBUK22AanoStartovné uhrazeno.
584 Ewa Haltof22FanoStartovné uhrazeno.
585 Alžběta SucháSRTG Olomouc22FneStartovné uhrazeno.
586 Gabriela Weissová22FanoStartovné uhrazeno.
587 Petra CabalkováPardubice22FanoStartovné uhrazeno.
588 Iva Cabalková Jaroměř 22GanoStartovné uhrazeno.
589 Marianna GalusovaTJ Rapid Prikopy22FanoStartovné uhrazeno.
590 Eva Mertová22FanoStartovné uhrazeno.
591 Darina HruškováISCAREX Česká Třebová22GanoStartovné uhrazeno.
592 Romana FeitováPostřelmov22GanoStartovné uhrazeno.
593 Lubomír BardaševskýBK Ludgeřovice22CanoStartovné uhrazeno.
594 Naďa KociánováOstrava22GanoStartovné uhrazeno.
595 Marie KalmanováHlučín22FanoStartovné uhrazeno.
596 Petr Podaný22AanoStartovné uhrazeno.
597 Jana PicmousováMattoni Freerun Ostrava22GanoStartovné uhrazeno.
598 Filip LánOK Slavia Hradec Králové22AanoStartovné uhrazeno.
599 Jan Helešic22AanoStartovné uhrazeno.
600 Jiří ČernochTrisk Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
601 Miroslav BatěkHrabišín22CanoStartovné uhrazeno.
602 Petr OrdáňTeam Jeseník22CneStartovné uhrazeno.
603 Lukáš PobořilRunnes Tuřany22AneStartovné uhrazeno.
604 Roman Badík22AanoStartovné uhrazeno.
605 Anežka LiberdováDobrá22FneStartovné uhrazeno.
606 František LiberdaDobrá22AneStartovné uhrazeno.
607 Michal KazíkMišmac22BanoStartovné uhrazeno.
608 Marcela KazíkováMišmac22FanoStartovné uhrazeno.
609 Katka HermanováMěsto Albrechtice22GneStartovné uhrazeno.
610 Eva Vacková22FanoStartovné uhrazeno.
611 Přemysl JohnAZ Ekotherm22AanoStartovné uhrazeno.
612 Erika JelínkováBáječné ženy v běhu22GanoStartovné uhrazeno.
613 Jiří HrdličkaRadslavice22AanoStartovné uhrazeno.
614 Štěpán RoubalíkFortex Moravský Beroun22AanoStartovné uhrazeno.
615 Dalibor Krikl22BanoStartovné uhrazeno.
616 Linda LorencováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
617 Laďka VondráčkováŠternberk22GanoStartovné uhrazeno.
618 Martin LorencOlomouc22BanoStartovné uhrazeno.
619 Martina MatulováBěžci z RYA22GanoStartovné uhrazeno.
620 Pavel RaindlHranice22CneStartovné uhrazeno.
621 Markéta Lounová22GanoStartovné uhrazeno.
622 Petra Valentová22AanoStartovné uhrazeno.
623 Barbora GromusováKolečkové lyže TOMSKI.CZ22FanoStartovné uhrazeno.
624 Štěpán RadičKavárna Pražírna22AneStartovné uhrazeno.
625 Daniel BosákBrno22AneStartovné uhrazeno.
626 Markéta Šnoblová22GanoStartovné uhrazeno.
627 Vítězslav KleinPlešounek a Zlodoušek22AanoStartovné uhrazeno.
628 Michal AmbrožRozběháme Hradec Králové a okolí22AanoStartovné uhrazeno.
629 Vladimíra ŽlutířováSkialp Jeseníky22GanoStartovné uhrazeno.
630 Jakub KučeraOB Chrast - HON22AneStartovné uhrazeno.
631 Petr JandaOB Chrast - HON22AneStartovné uhrazeno.
632 Monika Dušková22FanoStartovné uhrazeno.
633 Eva FilipiováTJ Šumperk22FneStartovné uhrazeno.
634 Karel SvačinaPampeliška Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
635 František ŠmídSTF Šumperk22CanoStartovné uhrazeno.
636 Jiří JanošíkAK Šternberk22CanoStartovné uhrazeno.
637 Lucie GremlicováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
638 Veronika HanouskováSVVAT22FanoStartovné uhrazeno.
639 Pavel Gardavskýzakonyprolidi.cz22CanoStartovné uhrazeno.
640 Jakub KrálíkBike Triatlon Morkovice22AanoStartovné uhrazeno.
641 Adam ŽandaTJ Šumperk22AanoStartovné uhrazeno.
642 Marek PetrušSK OGR22BneStartovné uhrazeno.
643 Jiří ChocholoušUničov22AanoStartovné uhrazeno.
644 Martina HochmalováActum Flyers22FanoStartovné uhrazeno.
645 Michal VogelŠumperk22BanoStartovné uhrazeno.
646 Petr HavligerPardubice22AanoStartovné uhrazeno.
647 Pavel Charuza22BanoStartovné uhrazeno.
648 Martin JorRunsport Team/Activity La22AneStartovné uhrazeno.
649 Karel StržínekCK Stará Ves - Běžci z Rya22CanoStartovné uhrazeno.
650 Petr AdamecOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
651 Jan HauškaMolkerei Vikantice22BanoStartovné uhrazeno.
652 Magda ZbraňkováSTE22GanoStartovné uhrazeno.
653 Štefan LukašákCykloteam Kolárna Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
654 David ŠprochLightBike22AanoStartovné uhrazeno.
655 Pavel ProcházkaSDH Heřmanice22AanoStartovné uhrazeno.
656 Robert Kuropatwaelpis olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
657 Jan Abošelpis olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
658 Lukáš ValaCK Stará Ves - Běžci z Rya22AanoStartovné uhrazeno.
659 Jan SkoupýSKI-OB Šternberk22AneStartovné uhrazeno.
660 Klára Holibková22FanoStartovné uhrazeno.
661 Tereza SvobodováSpartak Praha 422FanoStartovné uhrazeno.
662 Vladimír SvobodaPraha 422CanoStartovné uhrazeno.
663 Ivona OtrubováTJ Sokol Plumlov22GanoStartovné uhrazeno.
664 Václav Bačahodnyvasek22AanoStartovné uhrazeno.
665 Jiří BenešOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
666 Petr Kružík 22BanoStartovné uhrazeno.
667 Daniel ŠtachBrumovice22BanoStartovné uhrazeno.
668 Monika PinďákováRýmařov22FanoStartovné uhrazeno.
669 Hana KrálováJeseník22GneStartovné uhrazeno.
670 Petr Matoušek Valští Vlci 22BanoStartovné uhrazeno.
671 Igor Toman22BanoStartovné uhrazeno.
672 Lenka Tomanová22GanoStartovné uhrazeno.
673 Tomáš PodzimekValští vlci22BanoStartovné uhrazeno.
674 Barbora Lahová22FanoStartovné uhrazeno.
675 Pavlina ZadoroznaLiga 100 Olomouc22FneStartovné uhrazeno.
676 Zdeněk Prudil22AanoStartovné uhrazeno.
677 Jan RubášValští vlci22AanoStartovné uhrazeno.
678 Milena JančíkováMK Prostějov22GanoStartovné uhrazeno.
679 David ChmelaDžejminy22AanoStartovné uhrazeno.
680 Michaela KelucováDžejminy22FanoStartovné uhrazeno.
681 Michal ChumTucet Team22AanoStartovné uhrazeno.
682 Zbyněk PešlOstrava22CanoStartovné uhrazeno.
683 Jan KadeřábekTJ Sokol Veltrusy22BanoStartovné uhrazeno.
684 Eva Škodová22FanoStartovné uhrazeno.
685 Martina PořízkováŠumperk22FanoStartovné uhrazeno.
686 Ilona SedláčkováRun4fun22GanoStartovné uhrazeno.
687 Jan Šenkýř22AanoStartovné uhrazeno.
688 Lada Dušková22FneStartovné uhrazeno.
689 Irena BoumováPraha22GneStartovné uhrazeno.
690 Josef KoudelaBruntál22AanoStartovné uhrazeno.
691 Pavlína MajdováBruntál22GanoStartovné uhrazeno.
692 Henrich Bartek22BanoStartovné uhrazeno.
693 Yvonne VermanUhercice22FanoStartovné uhrazeno.
694 Jiří HabermannDžejminy22AanoStartovné uhrazeno.
695 Jakub OndruškaKlauni22AanoStartovné uhrazeno.
696 Ivana VondráčkováRun4fun22FanoStartovné uhrazeno.
697 Pavel OndruškaKlauni22AanoStartovné uhrazeno.
698 Jan VařejkaOpava22CanoStartovné uhrazeno.
699 Petr PavelkaRapotin22AneStartovné uhrazeno.
700 Michal MalčíkBK KOVOTEK s.r.o.22BneStartovné uhrazeno.
701 Markéta Němcová22FanoStartovné uhrazeno.
702 Kateřina FolvarčnáPlešounek & Zlodoušek22FanoStartovné uhrazeno.
703 Pavlína Přibilová22FneStartovné uhrazeno.
704 Simona Večeřová22FanoStartovné uhrazeno.
705 Dušan Gajdoštík22BanoStartovné uhrazeno.
706 Aleš BuchtíkABND Racing Team22AanoStartovné uhrazeno.
707 Jitka GregořicováAzimut22GanoStartovné uhrazeno.
708 Pavel FrankTJ-Granitol Moravský Beroun22BanoStartovné uhrazeno.
709 Roman ŠtáblKVS Šumperk22BneStartovné uhrazeno.
710 Jana JanoškováAIKIDO KLUB MIKULOVICE22FanoStartovné uhrazeno.
711 Adam Kožina Rýmařov22AanoStartovné uhrazeno.
712 Jiří Beneš Rychnov nad Kněžnou22AneStartovné uhrazeno.
713 Adam Kuba22AneStartovné uhrazeno.
714 Josef KonrádHoral Šumperk22AneStartovné uhrazeno.
715 Jitka Benešová OLOMOUC 22FanoStartovné uhrazeno.
716 Martina LáníčkováMyšáčkova rychlá rota22GneStartovné uhrazeno.
717 Michal HospodarčíkMH ALONE Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
718 Josef PohlSKP Box Pardubice22AanoStartovné uhrazeno.
719 Tomáš KendziorStará puška22AanoStartovné uhrazeno.
720 Pavel CupákÚjezd u Brna22AanoStartovné uhrazeno.
721 Jiří Janíček22AneStartovné uhrazeno.
722 Jaroslav OnesorkPolička22AanoStartovné uhrazeno.
723 Tomáš SeidlerNebuďte ubrečení!!!22AanoStartovné uhrazeno.
724 Marcela VaňkováHasičky Supíkovice22GanoStartovné uhrazeno.
725 Šárka PokornáHasičky Supíkovice22FanoStartovné uhrazeno.
726 Tomáš RitterRun4Fun22BanoStartovné uhrazeno.
727 Petr VíchOlomouc22BanoStartovné uhrazeno.
728 Lenka ArnoštováOlomouc22FanoStartovné uhrazeno.
729 Anna OnesorkováPolička - Jeseník22FanoStartovné uhrazeno.
730 Tomáš Susekár22AanoStartovné uhrazeno.
731 Jaroslav KrátkýOlomouc22BanoStartovné uhrazeno.
732 Petr KrahulíkSSPK Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
733 Michal VysoudilSSPK22BanoStartovné uhrazeno.
734 Jitka ČernáMyzorliceoutdoor.cz22FanoStartovné uhrazeno.
735 Aleš MoravecKerhartice22AneStartovné uhrazeno.
736 Vlasta StrykováKVS Šumperk22GanoStartovné uhrazeno.
737 Michaela Lánová22FanoStartovné uhrazeno.
738 Jana GebauerováSK Žabovřesky Brno22FneStartovné uhrazeno.
739 Oldřich VlachVZS Ostrava22BanoStartovné uhrazeno.
740 Tereza IškováActum flyers22FanoStartovné uhrazeno.
741 Dana PrchalováHumpolec22GneStartovné uhrazeno.
742 Monika SkotalováHumpolec22GneStartovné uhrazeno.
743 Jaroslav KočíToKo22AneStartovné uhrazeno.
744 Petr JanošekAIKIDO KLUB MIKULOVICE22AanoStartovné uhrazeno.
745 Jakub JílekKlub vytrvalostních sportů Šumperk22AanoStartovné uhrazeno.
746 Radek Oborny22AneStartovné uhrazeno.
747 Jaroslav AudýAIKIDO KLUB MIKULOVICE22BanoStartovné uhrazeno.
748 Josef SmolichaNOVÝ MALÍN22CneStartovné uhrazeno.
749 Tomáš SmolichaNOVÝ MALÍN22AanoStartovné uhrazeno.
750 Vladimír Votava22AanoStartovné uhrazeno.
751 Vladěna DaňkováŠumperk22FneStartovné uhrazeno.
752 Jan KramnýNebuďte ubrečení!!!22AanoStartovné uhrazeno.
753 Eva KrumphanzlováOdolov22GanoStartovné uhrazeno.
754 Aleš PavlásekAIKIDO KLUB MIKULOVICE22AanoStartovné uhrazeno.
755 Zdeněk JiráskoGo HBJME22CanoStartovné uhrazeno.
756 Bohumil JuřenčákKOMA22BanoStartovné uhrazeno.
757 Jan StolarikJanovice22BanoStartovné uhrazeno.
758 Jiří BučánekOstrava22CanoStartovné uhrazeno.
759 Aleš KořínekLibina22AanoStartovné uhrazeno.
760 Vlaďka ŠiškováSOB Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
761 Anna Hovořáková DIMENSE.CZ22FanoStartovné uhrazeno.
762 Pavlina Bojkovska22GneStartovné uhrazeno.
763 Zdenka KrálováSK Severka Šumperk22GanoStartovné uhrazeno.
764 Lucie Pančochová22FanoStartovné uhrazeno.
765 Martina KrčováKVS Šumperk22GanoStartovné uhrazeno.
766 Petra SlámováSK Žabovřesky Brno22FneStartovné uhrazeno.
767 Veronika KřístkováSK Žabovřesky Brno22FanoStartovné uhrazeno.
768 Filip Haiduk!!!22AanoStartovné uhrazeno.
769 Anežka MelounováČebín22FanoStartovné uhrazeno.
770 Luděk OhnoutekZlín22CanoStartovné uhrazeno.
771 Miroslav ČernýHorská služba Jeseníky22BanoStartovné uhrazeno.
772 Jan MacekHorská Služba Jeseníky22AanoStartovné uhrazeno.
773 Pavla LukšováJežek na kopci22FanoStartovné uhrazeno.
774 Petr Klimeš22AneStartovné uhrazeno.
775 Petra Bačkovská Běžecký klub České spořitelny 22FanoStartovné uhrazeno.
776 Hana PeterkováMK Prostějov22GneStartovné uhrazeno.
777 Miroslav ŠišákZlín22AanoStartovné uhrazeno.
778 Pavel VošickýSK Dama Sport Šumperk22BneStartovné uhrazeno.
779 Barbora TurčanováČiga biga22FanoStartovné uhrazeno.
780 Jiří ŠtanglicaCK Stará Ves - Běžci z Rya22AanoStartovné uhrazeno.
781 Matěj Rybáček22AanoStartovné uhrazeno.
782 Adéla Bačová22FanoStartovné uhrazeno.
783 Monika Lamacova22FneStartovné uhrazeno.
784 Michal JurczykCZdrS Přáslavice22BanoStartovné uhrazeno.
785 Jarka BrinkmanGomango 22GanoStartovné uhrazeno.
786 David MikalaKrnov22BanoStartovné uhrazeno.
787 Jitka Motýlová22FanoStartovné uhrazeno.
788 Martin PaříkSk Černošice22AneStartovné uhrazeno.
789 Petr JadrnýPřerov22BanoStartovné uhrazeno.
790 Marek DoubravaKolšov22BanoStartovné uhrazeno.
791 Jindřich SadílekActivity Lanškroun22BneStartovné uhrazeno.
792 Helena ŠvancárováKVS Šumperk22GanoStartovné uhrazeno.
793 Michaela ForalováBáječné ženy v běhu 22GneStartovné uhrazeno.
794 Mohamad OthmanActum Flyers22AanoStartovné uhrazeno.
795 Dušan Švančar DK1 sport team22BanoStartovné uhrazeno.
796 Jiří PeřinaTJ Liga 100 Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
797 Martin RadaOBV22AneStartovné uhrazeno.
798 Josef AndrleAndrle sport22CneStartovné uhrazeno.
799 Michal BabíkJičín22AanoStartovné uhrazeno.
800 Antonín BartošSKP Šumperk22BanoStartovné uhrazeno.
801 Adam LéharROB Pardubice22AneStartovné uhrazeno.
802 Tomáš Reiner22AneStartovné uhrazeno.
803 Jan DaněkŠumperk22AneStartovné uhrazeno.
804 Jiří VykoukalVikýřovice22BneStartovné uhrazeno.
805 Jitka VavrečkováZlaté Hory22GneStartovné uhrazeno.
806 Tomáš UdržalOK Lokomotiva Pardubice22AneStartovné uhrazeno.
807 Magdaléna GencováOrlová 22FanoStartovné uhrazeno.
808 Róbert RagancikPraha22BanoStartovné uhrazeno.
809 Andrej Jurkov22AanoStartovné uhrazeno.
810 Jitka FojtkováLiga 100 0lomouc, Svět běhu.cz22FanoStartovné uhrazeno.
811 Marek VáňaDžejminy22AanoStartovné uhrazeno.
812 Matěj GaldaKOMA22AanoStartovné uhrazeno.
813 Michal Pekarčík22AneStartovné uhrazeno.
814 Bohuslav VondruškaŠumperk22CanoStartovné uhrazeno.
815 Viktor StepaňukFitcentrum Lipová22CanoStartovné uhrazeno.
816 Michal ČernotaBohumín22AanoStartovné uhrazeno.
817 Martin Mačák22BneStartovné uhrazeno.
818 Miroslav BřemekDK1 sport team22AanoStartovné uhrazeno.
819 Miroslav ZálohaPBK Kravaře22AanoStartovné uhrazeno.
820 Jakub OndroušekPoldovka Skyrunning Team22AanoStartovné uhrazeno.
821 Martin UřídilKotelna Brno22AneStartovné uhrazeno.
822 Lucie Lidajova22FneStartovné uhrazeno.
823 Oldřich AdámekTJ Liga 100 Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
824 Martin SaňákKOLSKI.CZ22AanoStartovné uhrazeno.
825 Roman PůlpánK.O.B. Choceň22CanoStartovné uhrazeno.
826 Michal KreplLipník nad Bečvou22AneStartovné uhrazeno.
827 Tomáš MalýLowellPro Racing Team22AanoStartovné uhrazeno.
828 Lukáš MalýLowellPro Racing Team22AanoStartovné uhrazeno.
829 Jan LátalPřerov22AanoStartovné uhrazeno.
830 Michaela DlouháStřelci Postřelmov22FanoStartovné uhrazeno.
831 Tomas SonntagStřelci Postřelmov22AanoStartovné uhrazeno.
832 David ChladekBystrovany22BanoStartovné uhrazeno.
833 Petr HorákOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
834 Lenka PlaničkováLitovel22FanoStartovné uhrazeno.
835 Ivana PoklopováSOB Olomouc22GneStartovné uhrazeno.
836 Šimon BorovskýVelky Buk22AanoStartovné uhrazeno.
837 Ondrej DemjanKotelna Brno22AneStartovné uhrazeno.
838 Tomáš MartinekZlín22AneStartovné uhrazeno.
839 Silvie Bohmová DubováHorské sporty CH3 Šumperk22FneStartovné uhrazeno.
840 Vladěna Rychnová22FanoStartovné uhrazeno.
841 Honza FulíkMiHo22BanoStartovné uhrazeno.
842 Pavel KubešActum Flyers22BanoStartovné uhrazeno.
843 Sylva Prochazkovačeská ves22GneStartovné uhrazeno.
844 Lukáš Smyčka22AneStartovné uhrazeno.
845 Eva BenekOpava22FanoStartovné uhrazeno.
846 Marek HižnajHobby Runners Vratimov22AanoStartovné uhrazeno.
847 Václav KajabaSK Ladermon22BanoStartovné uhrazeno.
848 Hana HellerováHradec Králové22GanoStartovné uhrazeno.
849 Hana ŠternerováHradec Králové22GanoStartovné uhrazeno.
850 Martin Macháček22CanoStartovné uhrazeno.
851 Radim DoležalVegansport22AanoStartovné uhrazeno.
852 Petr HlavicaOstrava22BanoStartovné uhrazeno.
853 Petr NádheraHradec Králové22CanoStartovné uhrazeno.
854 Hana NadherovaHradec Kralove22GanoStartovné uhrazeno.
855 Eva LubrichováSKI-OB ŠTERNBERK22GneStartovné uhrazeno.
856 Květa KuklováBáječné ženy v běhu22FanoStartovné uhrazeno.
857 Otakar SrovnalLokomotiva Zábřeh22CneStartovné uhrazeno.
858 Pavel CvrkalVictus.cz22CneStartovné uhrazeno.
859 Martin CvrkalVictus.cz22BneStartovné uhrazeno.
860 Alexandra GromusováVSACANTOUR VSETÍN22GanoStartovné uhrazeno.
861 Tomáš RemešSanasport Litovel22BanoStartovné uhrazeno.
862 Marcela MaťátkováSKI-OB Šternberk22GneStartovné uhrazeno.
863 Miroslav Lamač22AanoStartovné uhrazeno.
864 Katarína BerkováAtletika Šumperk22FanoStartovné uhrazeno.
865 Miroslav MašlíkŠternberk22AanoStartovné uhrazeno.
866 Karel Pančocha22AanoStartovné uhrazeno.
867 Jiří KrálSKI CENTRUM ODRY22BneStartovné uhrazeno.
868 David CvrčekŠPVS22BanoStartovné uhrazeno.
869 Tomáš ZávodnýŠPVS22BanoStartovné uhrazeno.
870 Lukáš MacháčekHOVRCH22AanoStartovné uhrazeno.
871 Pavel SuškaŠternberk22CanoStartovné uhrazeno.
872 Lenka OttováOttlens team22GanoStartovné uhrazeno.
873 Petr HnátBěžci z Rya22BanoStartovné uhrazeno.
874 Jan Bryks22BanoStartovné uhrazeno.
875 Tomáš JochecCC Jedovnice22AneStartovné uhrazeno.
876 Marek SchusterSK Severka Šumperk22AanoStartovné uhrazeno.
877 Michal ReznerCCV Opava22BanoStartovné uhrazeno.
878 Pavel ŠumpíkBrno22BneStartovné uhrazeno.
879 Marketa KocianováOstrava22FneStartovné uhrazeno.
880 Daniel TomanekKVS Šumperk22BneStartovné uhrazeno.
881 Petra Bártová22FanoStartovné uhrazeno.
882 Jiří KrutílekDrtikol Tawesco22AanoStartovné uhrazeno.
883 Zdeněk ŠtěpánekMIZUNO22AanoStartovné uhrazeno.
884 Ivo JuřenaMIZUNO22AanoStartovné uhrazeno.
885 Ondřej ŠimetkaOpavský sportovní klub22BanoStartovné uhrazeno.
886 Zbyněk Mrůzek22AanoStartovné uhrazeno.
887 Klára VálkováLos Amateros MTB Bílovec22FanoStartovné uhrazeno.
-Jana MinaříkováTJ liga 100 Olomouc22GanoStartovné neuhrazeno.
-Oldřich KokošekLightbike running team42AanoStartovné neuhrazeno.
-David Knotek22AanoStartovné neuhrazeno.
-Tomas KratkyLiga 100 Olomouc42AanoStartovné neuhrazeno.
-Ales KrenekZŠ Dr.E.Beneše, Praha22AanoStartovné neuhrazeno.
-Tomáš OdehnalBoskovice42BanoStartovné neuhrazeno.
-Tomáš UlmaPraha 942CanoStartovné neuhrazeno.

Počet závodníků v tomto výběru: 700

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s

Pořadatelé