Startovní listina
Trať: Kategorie:

Všechny závody, všechny kategorie

St.č.JménoTým / městoTrať [km]KategorieDopravaStatus
1 Jan Procházka42AanoStartovné uhrazeno.
2 Jiří BumbálekBC Česká Třebová42CanoStartovné uhrazeno.
3 Lukáš FialaUničov42AanoStartovné uhrazeno.
4 Andrea TovárkováTeam Irča42GanoStartovné uhrazeno.
5 Irena AmbrožováTeam Irča42GanoStartovné uhrazeno.
6 Jan TurečekSTS Chvojkovice-Brod42AneStartovné uhrazeno.
7 Jitka StojaníkováHrbáči run team42FanoStartovné uhrazeno.
8 Iveta ZoulíkováOB CHRAST42FneStartovné uhrazeno.
9 Robert StřelkaHaka Racing Team42BanoStartovné uhrazeno.
10 Miroslav MašlíkŠternberk42BanoStartovné uhrazeno.
11 Marek BursaSTS Chvojkovice-Brod42AneStartovné uhrazeno.
12 Přemysl JohnAZ Ekotherm42AanoStartovné uhrazeno.
13 Marcel HašplPohořelice42BneStartovné uhrazeno.
14 Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná42BneStartovné uhrazeno.
15 Pavel HaškaOddíl 201542AanoStartovné uhrazeno.
16 Petr MaturaNáklo42BanoStartovné uhrazeno.
17 Jaroslav KrátkýOlomouc42BanoStartovné uhrazeno.
18 Dalibor Čásek42CanoStartovné uhrazeno.
19 Marcel Novotkanovotci42BanoStartovné uhrazeno.
20 Libor JanůŠumperk42BneStartovné uhrazeno.
21 Jan GregarUniverzita Palackého42AanoStartovné uhrazeno.
22 Šárka Zábršová42FanoStartovné uhrazeno.
23 Lukáš VonšíkOSTRAVA42AanoStartovné uhrazeno.
24 Libor FerenčákBrno42CanoStartovné uhrazeno.
25 Pavla FerenčákováBrno42GanoStartovné uhrazeno.
26 Radek TomanekVARADERO42BanoStartovné uhrazeno.
27 Miloš PávekLittle Peacock42BanoStartovné uhrazeno.
28 Jakub AndrleKostelec n.Č.lesy42AanoStartovné uhrazeno.
29 Radim DoležalVegansport42AanoStartovné uhrazeno.
30 Jan ProcházkaT.O. Mňoci Brno42CanoStartovné uhrazeno.
31 Martin Válkalonely runners 42CanoStartovné uhrazeno.
32 Michal CygánekMK Prostějov 42BanoStartovné uhrazeno.
33 Veronika Drtilová42FneStartovné uhrazeno.
34 Miroslav VostrýMK Kladno42BanoStartovné uhrazeno.
35 Viktor MisiarzSázavský bežecký spolek 42BneStartovné uhrazeno.
36 Petr VokálKARAT Extreme Heads42AanoStartovné uhrazeno.
37 Alena HaluzováNivnice42GanoStartovné uhrazeno.
38 Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.cz42BanoStartovné uhrazeno.
39 Břetislav BoháčLightbike team42BanoStartovné uhrazeno.
40 Jan Němec42AanoStartovné uhrazeno.
41 Milan LinhartKBA Grafitec Dobruška42CanoStartovné uhrazeno.
42 Lenka Zvadová42FanoStartovné uhrazeno.
43 Petr HurtíkZlaté Hory42CanoStartovné uhrazeno.
44 Tomáš PospíšilGenaro Žampach42BanoStartovné uhrazeno.
45 Michal Nemrava42AanoStartovné uhrazeno.
46 Kateřina JírováOpava42FanoStartovné uhrazeno.
47 Jan HándlOlomoucká kurýrní služba42BanoStartovné uhrazeno.
48 Alice VitkovaOstrava42GanoStartovné uhrazeno.
49 Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk42BanoStartovné uhrazeno.
50 Pavel RychteckyFifejdy42BanoStartovné uhrazeno.
51 Jiří KaplanHobby Runners Vratimov42AanoStartovné uhrazeno.
52 Milan KlvaňaOB Chrast42BneStartovné uhrazeno.
53 Petra BoháčLightbike Team42GanoStartovné uhrazeno.
55 Marek ŽabčíkPardubice42AanoStartovné uhrazeno.
56 Patrik KuglerfKlidu sport team42AanoStartovné uhrazeno.
57 Jiří MatyášLíné nohy42BanoStartovné uhrazeno.
58 Martin HornýFILMONDO42AanoStartovné uhrazeno.
59 Michal MašlíkŠternberk42AanoStartovné uhrazeno.
60 Jakub HermanJ2H42BanoStartovné uhrazeno.
61 Jaroslava HermanováJ2H42GanoStartovné uhrazeno.
62 Marek Šustr42AanoStartovné uhrazeno.
63 Zdeněk Novák42AanoStartovné uhrazeno.
64 Jaroslav KnotekWolfpack Mountain Sports42AneStartovné uhrazeno.
65 Jan KašparůVaradero42AanoStartovné uhrazeno.
66 Pavel PickHK42BanoStartovné uhrazeno.
67 Petr FajbišRekrea Ostravice42CneStartovné uhrazeno.
68 Josef KoláčekVelká Bystřice42AneStartovné uhrazeno.
69 Ekaterina ZanozinaKerteam42FanoStartovné uhrazeno.
70 Daniel SindelekMK Seitl Ostrava42CanoStartovné uhrazeno.
71 Ladislava VondráčkováHlásnice42GanoStartovné uhrazeno.
72 Daniel KrzokTeam Jeseníky 42AanoStartovné uhrazeno.
73 Pavel VítekOB Chrast 42BneStartovné uhrazeno.
74 Radek LukszaMK Seitl Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
75 Eliška Jahůdková42FanoStartovné uhrazeno.
76 Jakub KožnarŽamberk42BanoStartovné uhrazeno.
77 Barbora KožnarováVeterina Mladkov42FanoStartovné uhrazeno.
78 Jan KlikarTJ Benešov u Semil42AanoStartovné uhrazeno.
79 Blanka Klimešová42GanoStartovné uhrazeno.
80 Jiří DoleželŠumperk42AanoStartovné uhrazeno.
81 Tomáš SkupieńMěsto Šternberk42BanoStartovné uhrazeno.
82 Stanislav Křesina42AanoStartovné uhrazeno.
83 Zdeněk HlavinkaZábřeh42AneStartovné uhrazeno.
84 Zuzana HendrychováSK Žabovřesky Brno42FanoStartovné uhrazeno.
85 Jiri KocianFoFo spolek42CneStartovné uhrazeno.
86 Markeza Karbanova42AanoStartovné uhrazeno.
87 Jitka GencováOrlová42GanoStartovné uhrazeno.
88 Jan GencoOrlová42CanoStartovné uhrazeno.
89 Ondřej GencoBiatlon Orlová42AanoStartovné uhrazeno.
90 Jan Tláskal42AneStartovné uhrazeno.
91 Marek Werbitzky42CanoStartovné uhrazeno.
92 Martin Sojka42AanoStartovné uhrazeno.
93 Tomáš ČermákLadermon Team42AanoStartovné uhrazeno.
94 Jaroslav Valerián42AneStartovné uhrazeno.
95 Zbyňek Kovařík Březová nad Svitavou 42BanoStartovné uhrazeno.
96 Martina HlavinkováZábřeh42FneStartovné uhrazeno.
97 Daniel BrázdilULTRA RAPL42BneStartovné uhrazeno.
98 Jana BurianováK.O. Poděbrady42GanoStartovné uhrazeno.
99 Jiří JirásekK.O. Poděbrady42CanoStartovné uhrazeno.
100 Jan PonížilTršice42AanoStartovné uhrazeno.
101 Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice42AanoStartovné uhrazeno.
102 Ondřej PátekPraha 1042AanoStartovné uhrazeno.
103 Jakub Ferenc42AanoStartovné uhrazeno.
104 Jiří KrausBejkTeam Šternberk42BanoStartovné uhrazeno.
105 Dagmar MedunovaZatac Brusel42GanoStartovné uhrazeno.
106 Dušan OlajošKPNP Rybí42BanoStartovné uhrazeno.
107 Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč42GanoStartovné uhrazeno.
108 Michal PátekK.O.B. Choceň42AanoStartovné uhrazeno.
109 Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
110 Jan AmbrožOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
111 Radovan SýkoraOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
112 Blanka DoleželováTJ Liga 100 Olomouc42GanoStartovné uhrazeno.
113 Lukáš MaierKRB Chrudim42BneStartovné uhrazeno.
114 David KamínekLhota n/M42BanoStartovné uhrazeno.
115 Vladimír DörrichOstrava42AanoStartovné uhrazeno.
116 Radek VeselýŠumperk42AanoStartovné uhrazeno.
117 Martina Rozínkovà42GanoStartovné uhrazeno.
118 Miroslav PotočňákRumning Klap42CneStartovné uhrazeno.
119 Jitka GregořicováAzimut42GanoStartovné uhrazeno.
120 Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
121 Antonín VeselýRekrea Ostravice42BneStartovné uhrazeno.
122 Ondřej Pavelka Rapotín42AneStartovné uhrazeno.
123 Kristýna NesrstováŠTARNOV42GanoStartovné uhrazeno.
124 Jiří KautskýOK Sparta Praha42AneStartovné uhrazeno.
125 Petr MatějíkCycloracing Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
126 Robert LahCycloracing Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
127 Marek RyšánekOLOMOUC42BanoStartovné uhrazeno.
128 Karel HájekBarNaSmrku42BanoStartovné uhrazeno.
129 Martina JuřicováBáječné ženy v běhu42GanoStartovné uhrazeno.
130 Jiří HellešíAtletika Zábřeh42BneStartovné uhrazeno.
131 Michal DadákOOB TJ Slovan Luhačovice42AneStartovné uhrazeno.
132 Petr PungeSK Prerov42CanoStartovné uhrazeno.
133 Adam FritscherTJ Liga stovkařů Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
134 Miroslav KrumerMK Ostrov42CanoStartovné uhrazeno.
135 Petr VohralíkValští vlci42BanoStartovné uhrazeno.
136 Vítězslav BicanOstravska univerzita42BanoStartovné uhrazeno.
137 Tomáš FidraNový Jičín42BanoStartovné uhrazeno.
138 Jiří PolcarAC Moravská Slávia Brno42BanoStartovné uhrazeno.
139 Radim StreckRaStr42BneStartovné uhrazeno.
140 Daniel Šoukal42AanoStartovné uhrazeno.
141 Marek ZajacOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
142 Martin HájekSupíkovice42AneStartovné uhrazeno.
143 Jana MatějíkováTJ Liga stovkařů Olomouc42FanoStartovné uhrazeno.
144 Karel VičarPřerov42BanoStartovné uhrazeno.
145 Klára PonikelskáRunsport42GanoStartovné uhrazeno.
146 Jakub VyvážilJihlava42AanoStartovné uhrazeno.
147 Pavel VysloužilLiga 10042BanoStartovné uhrazeno.
148 Jan LachnitTJ Liga 100 Olomouc42AneStartovné uhrazeno.
149 Petr MisiarzOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
150 Radek Cimala42BneStartovné uhrazeno.
151 Jan RážekOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
152 Michal SléžkaAtletika Zábřeh42AneStartovné uhrazeno.
153 Lukáš ĎopanUbalJes42AanoStartovné uhrazeno.
154 Miroslav JanočkoBernartice42AneStartovné uhrazeno.
155 Roman BadíkBrno42AanoStartovné uhrazeno.
156 Vojtěch UhlířLetohrad42AneStartovné uhrazeno.
157 František ŠnóblTelnice42BanoStartovné uhrazeno.
158 Milan PřikrylSlavoj Bruntál42AneStartovné uhrazeno.
159 Lukáš NajdekrFichtl gang Horka42BneStartovné uhrazeno.
160 Anna Zemandlová42FanoStartovné uhrazeno.
161 Jaroslav RemešOD MORAVA42BanoStartovné uhrazeno.
162 Vaclav StanekZlate Hory42AneStartovné uhrazeno.
163 Milan DoležalHoral Šumperk42BneStartovné uhrazeno.
164 Přemysl KachlíkSanasport Runners Brno42AanoStartovné uhrazeno.
165 Erik VeselýDemotivní Emolice42AanoStartovné uhrazeno.
166 Luboš HomoláčDemotivní Emolice42BanoStartovné uhrazeno.
167 Anna Onesorková42FanoStartovné uhrazeno.
168 Michal ChumTucet Team42AanoStartovné uhrazeno.
169 Dušan PavlíčekBrno42BneStartovné uhrazeno.
170 Ivan BelobradPasivity Žamberk42CneStartovné uhrazeno.
171 Jan ČervinkaPlant Powered Chamoix42AanoStartovné uhrazeno.
172 Jan ProcházkaBrno42AneStartovné uhrazeno.
173 Vít KotačkaFirefly42BneStartovné uhrazeno.
174 Franta LiberdaDobrá42AneStartovné uhrazeno.
175 Renata ŠedováOrlické cyklo a in-line království42GanoStartovné uhrazeno.
176 Pavel KubínekTeam Kámen Dekor/Blansko42BanoStartovné uhrazeno.
177 David HoráčekCST Česká Třebová42BanoStartovné uhrazeno.
178 Michal KrejdlLouny42AanoStartovné uhrazeno.
179 Roman MoskvaPasivity Žamberk42BanoStartovné uhrazeno.
180 Jaroslav PudelSKI-OB Šternberk42BneStartovné uhrazeno.
181 Vendula PannováSKOB Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
182 Adrian BrojBROJ TEAM ZLNICE42CanoStartovné uhrazeno.
183 Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko42BneStartovné uhrazeno.
184 Martin SvobodaBrno42BanoStartovné uhrazeno.
185 Zdeněk Jirčík42AanoStartovné uhrazeno.
186 Vojtech Motl42AneStartovné uhrazeno.
187 Honza MrázOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
188 Petr Katovský42BanoStartovné uhrazeno.
189 Jan Hložek42BanoStartovné uhrazeno.
190 Petr JadrníčekPedro Poruba42CanoStartovné uhrazeno.
191 Ondřej SikoraAtletika Zábřeh42BneStartovné uhrazeno.
192 Lumír JasiokTrek 132442BanoStartovné uhrazeno.
193 Mirek KachyňaTrisk olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
194 Milan SkalickýSokol Kameničná42AneStartovné uhrazeno.
195 Jan UhlířKonice42BneStartovné uhrazeno.
196 Marek Radomský42AanoStartovné uhrazeno.
197 Jiří ŠtanglicaBěžci z Rya42CanoStartovné uhrazeno.
198 Jan Čapka42BanoStartovné uhrazeno.
199 Lukáš ČadaSCHOTT42BanoStartovné uhrazeno.
200 Martin HořínekOstrava42AanoStartovné uhrazeno.
201 Petra DolezelovaLom, LFP42FanoStartovné uhrazeno.
202 Marek ZaoralUrbanBajk42AanoStartovné uhrazeno.
203 Ladislav PlachýKoupelny s.r.o.42AanoStartovné uhrazeno.
204 Pavel Raindl42AneStartovné uhrazeno.
205 Vít KociánNoční klub42AanoStartovné uhrazeno.
206 Filip Laža42AanoStartovné uhrazeno.
207 Jaroslav OnesorkPolička42AanoStartovné uhrazeno.
208 Libor PospíšilCrossfighters Bruntál42BanoStartovné uhrazeno.
209 Iva PachtováMK Seitl Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
210 Petr JorníčekMK Seitl Ostrava42CanoStartovné uhrazeno.
400 Miloš Nykodým22AanoStartovné uhrazeno.
401 Ilona SedláčkováRUN4FUN22GanoStartovné uhrazeno.
402 Ondřej Papež22AneStartovné uhrazeno.
403 Tomáš ProcházkaRUN magazine team22AneStartovné uhrazeno.
404 Petr Podaný22AneStartovné uhrazeno.
405 Vlastimil Zbořil22BanoStartovné uhrazeno.
406 Anna NiesnerováMorgan team22FneStartovné uhrazeno.
407 Jan Chavík22AanoStartovné uhrazeno.
408 Jan PřemyslovskýŠumperk22AanoStartovné uhrazeno.
409 Petra ŠilarováActivity Lanškroun22FneStartovné uhrazeno.
410 Filip ŠkeříkTJ Sokol Jehnědí22AneStartovné uhrazeno.
411 Lukáš Nechvátal22AneStartovné uhrazeno.
412 Dušan Žmolíkwww.aloe-wellness.cz22CanoStartovné uhrazeno.
413 Oldřich Žmolíkwww.aloe-wellness.cz22CanoStartovné uhrazeno.
414 Michaela DudováKravaře22FanoStartovné uhrazeno.
415 Jiří DudaKravaře22CanoStartovné uhrazeno.
416 Petra Černá 3D Fitness Race Team22GanoStartovné uhrazeno.
417 Katerina Balcarova22FanoStartovné uhrazeno.
418 Kateřina Kay Nováková22GanoStartovné uhrazeno.
419 Martina Moffat22GanoStartovné uhrazeno.
420 Pavla RozkopalováBrixa22FanoStartovné uhrazeno.
421 Pavel Hruby Metro Bitches22AneStartovné uhrazeno.
422 Janek VančuraSK Černé Plíce22BanoStartovné uhrazeno.
423 Martin Kresta22AanoStartovné uhrazeno.
424 Monika Krestová22FanoStartovné uhrazeno.
425 Klara ValkovaLos Amateros MTB Bilovec22FanoStartovné uhrazeno.
426 Vladislava TůmováKrnov22GanoStartovné uhrazeno.
427 Robert KuropatwaOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
428 Monika VítkováJezernice22FanoStartovné uhrazeno.
429 Kateřina OplatkováVikýřovice22GanoStartovné uhrazeno.
430 Michal KobelkaLinhartice22AanoStartovné uhrazeno.
431 Jan WijackiTřinec22AneStartovné uhrazeno.
432 Marek Coufal22AanoStartovné uhrazeno.
433 Radek ZichOlomouc 22AanoStartovné uhrazeno.
434 Ivana VondráčkováRun4Fun22FanoStartovné uhrazeno.
435 Jakub NiesnerDaskabát22AanoStartovné uhrazeno.
436 Daniela Ovesná22GanoStartovné uhrazeno.
437 Přemysl Ovesný22BanoStartovné uhrazeno.
438 Zbyněk BuchtaPřerov22AanoStartovné uhrazeno.
439 Martin CoufalTJ Sokol Jehnědí22AanoStartovné uhrazeno.
440 René KőnigStaříč22BanoStartovné uhrazeno.
441 Lukáš Svoboda22AanoStartovné uhrazeno.
442 Rostislav Pumprlask salith sport z.s.22AanoStartovné uhrazeno.
443 Tomáš FrydrychZábřeh22BanoStartovné uhrazeno.
444 Renáta FrydrychováZábřeh22GanoStartovné uhrazeno.
445 Radka Misiarz ZelenkováSázavský bežecký spolek 22GneStartovné uhrazeno.
446 Tomáš ČernýBKČS22AanoStartovné uhrazeno.
447 Petr VymazalOlomouc22BanoStartovné uhrazeno.
448 Ladislav ŠpacírLoko Břeclav22CanoStartovné uhrazeno.
449 Antonín Frgal22CneStartovné uhrazeno.
450 David NezmarOstrava22BneStartovné uhrazeno.
451 Ivo Pastrňák22BneStartovné uhrazeno.
452 Eva Kindlová22FneStartovné uhrazeno.
453 Petr NenutilBěžci z Ria22BanoStartovné uhrazeno.
454 Michal Zákravský Šumperk 22BanoStartovné uhrazeno.
455 Josef PernicaZábřeh22BneStartovné uhrazeno.
456 Radovan Uvízl22CanoStartovné uhrazeno.
457 Kristýna Pospíšilová 22FneStartovné uhrazeno.
458 Jiří ŠrotířTJ Liga 100 Olomouc22BneStartovné uhrazeno.
459 Martina Konvičková Ostrava22FanoStartovné uhrazeno.
460 Eva LubrichováSKI OB ŠTERNBERK22GneStartovné uhrazeno.
461 Marek LubrichSKI OB ŠTERNBERK22BneStartovné uhrazeno.
462 Iva ŠašinkováBrno22FanoStartovné uhrazeno.
463 Ladislav WernerNový malín22AanoStartovné uhrazeno.
464 Rostislav HladkýOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
465 Marek Opočenský Bruntál 22BanoStartovné uhrazeno.
466 Petr KubečkaOlomouc22BanoStartovné uhrazeno.
467 Irena KubečkováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
468 Jitka Janečková MoťkováOlomouc22GneStartovné uhrazeno.
469 Veronika PudilováOlomouc22FanoStartovné uhrazeno.
470 Jiří ČernochTrisk Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
471 Silvie KovačičováKlub biatlonu Břidličná22GneStartovné uhrazeno.
472 Martina Ehlová22FanoStartovné uhrazeno.
473 Kata ČagánekSisters in act22GneStartovné uhrazeno.
474 Michal StudenýHZS MSK ÚO Bruntál22BneStartovné uhrazeno.
475 Lenka Linhartova22GanoStartovné uhrazeno.
476 Petra Grufíková22FanoStartovné uhrazeno.
477 Jiří PeňaškaLadermon team22AneStartovné uhrazeno.
478 František ŠmídSTF Šumperk22CneStartovné uhrazeno.
479 Jakub HladišOlomouc22AneStartovné uhrazeno.
480 Pavel MalinekMattoni free run Olomouc22BneStartovné uhrazeno.
481 Ivana CaklováŠneci v běhu22GneStartovné uhrazeno.
482 Lenka Arnoštová 22FanoStartovné uhrazeno.
483 Markéta LorinczyVSK Univerzita22FanoStartovné uhrazeno.
484 Jakub MichálekMK Prostějov22AanoStartovné uhrazeno.
485 Dana ŠpacírováSOB Olomouc22GanoStartovné uhrazeno.
486 Pavlína VálkováJeseničáci22FneStartovné uhrazeno.
487 Tomáš MarekSK Černé Plíce22AanoStartovné uhrazeno.
488 Eva Urbanskáurbi22GanoStartovné uhrazeno.
489 Přemysl Urbanskýurbi22AanoStartovné uhrazeno.
490 Jiri Vencl22BanoStartovné uhrazeno.
491 Zdeněk BaďuraGrygov22AanoStartovné uhrazeno.
492 Martin AmbrozekMK Prostějov 22AneStartovné uhrazeno.
493 Barbora GromusováKolečkové lyže TOMSKI.cz22GanoStartovné uhrazeno.
494 Lenka Venerová Alfa Tri Team 22FanoStartovné uhrazeno.
495 Eva HlaváčováKrnov22GanoStartovné uhrazeno.
496 Markéta Lounová22GanoStartovné uhrazeno.
497 Zdeněk HamerníkValští Vlci22CanoStartovné uhrazeno.
498 Ivan KaněvŠumperk22AanoStartovné uhrazeno.
499 Petr JeřábekVyškov22BanoStartovné uhrazeno.
500 Hana JeřábkováVyškov22GanoStartovné uhrazeno.
501 Jirka Hrdinka Run4fun22AanoStartovné uhrazeno.
502 Matěj Sigmund22AanoStartovné uhrazeno.
503 Miroslav Mrklovský Sokol Kameničná 22BanoStartovné uhrazeno.
504 Jiří HrubýTJ Sokol II Prostějov22AneStartovné uhrazeno.
505 Tomáš HandlTj liga 100 OLOMOUC22BanoStartovné uhrazeno.
506 Ludek Gronych22CanoStartovné uhrazeno.
507 Petr HolušaRKL22CanoStartovné uhrazeno.
508 Vladěna RychnováŘíčany22GanoStartovné uhrazeno.
509 Michal SchreiberMD Rýmařov22BanoStartovné uhrazeno.
510 Petr Papoušekbp team22CanoStartovné uhrazeno.
511 Pavel Dvořákbp team22CanoStartovné uhrazeno.
512 Stanislav Klívar22AanoStartovné uhrazeno.
513 Veronika Tomaškovičová Ostrava22FneStartovné uhrazeno.
514 Roman PůlpánKOB Choceň22CanoStartovné uhrazeno.
515 Michaela Montagova 22GneStartovné uhrazeno.
516 Oldřich ČuntaNový Jičín22CanoStartovné uhrazeno.
517 Jaroslav PeňázOlomouc22AneStartovné uhrazeno.
518 Dana Pluháčková22FneStartovné uhrazeno.
519 Petr Machala22BanoStartovné uhrazeno.
520 Lukáš AdamecHORO Česká Třebová22AanoStartovné uhrazeno.
521 Tomáš RitterRun4Fun22BanoStartovné uhrazeno.
522 Barbara KramnáOpava22FneStartovné uhrazeno.
523 Jiří BublaBuP22BanoStartovné uhrazeno.
524 Michal VogelŠumperk 22BanoStartovné uhrazeno.
525 Iva KubištováHeroltice22GanoStartovné uhrazeno.
526 Tomáš Vančo22AanoStartovné uhrazeno.
527 Andrea KlarováTeam jeseníky22FneStartovné uhrazeno.
528 Michele Tkáčová22FanoStartovné uhrazeno.
529 Pavel Charuzaběžci z Rya22BneStartovné uhrazeno.
530 Radka HabigerováKVS Šumperk 22FneStartovné uhrazeno.
531 Petr Horáček22BanoStartovné uhrazeno.
532 Martin CeklLadermon team22AanoStartovné uhrazeno.
533 Pavel FrankTJ-Granitol Moravský Beroun22CanoStartovné uhrazeno.
534 Martin DoležalŠternberk22BanoStartovné uhrazeno.
535 Matyáš DoležalSKI-OB Šternberk22AanoStartovné uhrazeno.
536 Hana NimshausováVysoké Mýto 22FanoStartovné uhrazeno.
537 Veronika PilíkováTJ Loko Česká Třebová22FanoStartovné uhrazeno.
538 Petra KostkováPopina team22FneStartovné uhrazeno.
539 Michal Palicasternberk22AneStartovné uhrazeno.
540 Adam KřupalaJeseničáci22AanoStartovné uhrazeno.
541 Tereza DostálováPostřelmov 22FneStartovné uhrazeno.
542 Jan SkoupýSK SKI-OB Šternberk22AneStartovné uhrazeno.
543 Paweł NowakLand Rower Wrocław22AanoStartovné uhrazeno.
544 Radek ŠimonOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
545 Roman Kovářliga100 Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
546 Jana Kučeriková Jindřichov22GneStartovné uhrazeno.
547 Jana Kučeriková Jindřichov22FneStartovné uhrazeno.
548 Pavel CupákÚjezd u Brna22AneStartovné uhrazeno.
549 Tomáš Hruška22AanoStartovné uhrazeno.
550 Mikuláš JecuŠumperk22BanoStartovné uhrazeno.
551 Marek LhotskyŠtablovice22AanoStartovné uhrazeno.
552 Monika Havlová22GneStartovné uhrazeno.
553 Petr Nezdařil22BanoStartovné uhrazeno.
554 Monika PinďákováValští Vlci22FanoStartovné uhrazeno.
555 Zdeněk ViktorinValští Vlci22BanoStartovné uhrazeno.
556 Pavel HellebrandSUPshop.cz22AanoStartovné uhrazeno.
557 Jaroslav BlažekFORTEX SKI MORAVSKY BEROUN22AanoStartovné uhrazeno.
558 Jan ValečekARRIBA22BanoStartovné uhrazeno.
559 Marek StancoTJ Liga 100 Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
560 Jarmila Kuncová22GanoStartovné uhrazeno.
561 Veronika Blejchařová22FanoStartovné uhrazeno.
562 Jana Janouchová3D Fitness Race Team22GanoStartovné uhrazeno.
563 Petr Kaštovský22AanoStartovné uhrazeno.
564 Jiří ValentaSeverka Šumperk22CanoStartovné uhrazeno.
565 Simona VečeřováCykloteam Kolarna22GanoStartovné uhrazeno.
566 Věra Zahrádková22GneStartovné uhrazeno.
567 Jakub NovotnýHoro Česká Třebová22AanoStartovné uhrazeno.
568 Radim PerknovskýOOS SK Prostějov22AanoStartovné uhrazeno.
569 Denis PivoňkaOstrava - Zábřeh22AanoStartovné uhrazeno.
570 Vendula Dudková22FanoStartovné uhrazeno.
571 Radim SiudaOstrava22AanoStartovné uhrazeno.
572 Eliška SvobodováSEMonline.cz22FanoStartovné uhrazeno.
573 Vlastimil LiberOBO Opava22CanoStartovné uhrazeno.
574 Gabriela Mojová22GanoStartovné uhrazeno.
575 Radka HojgrováTJ Granitol Moravský Beroun22FanoStartovné uhrazeno.
576 Petr HavligerPardubice22AanoStartovné uhrazeno.
577 Nikola PalicováTřinec22FanoStartovné uhrazeno.
578 Renáta BeilnerováBílovec22FneStartovné uhrazeno.
579 Ladislav Vály22AanoStartovné uhrazeno.
580 Tomáš Kraus 22BanoStartovné uhrazeno.
581 Michael Vály22BanoStartovné uhrazeno.
582 David Havel 22AneStartovné uhrazeno.
583 Lenka JurkovskáOstrava22GanoStartovné uhrazeno.
584 Jaroslav Šubrt22BanoStartovné uhrazeno.
585 Hana PřikrylováSlavoj Bruntál22FneStartovné uhrazeno.
586 Tomáš SeidlerUbrečená sračka22AanoStartovné uhrazeno.
587 Tomáš SmolichaNový Malín22AanoStartovné uhrazeno.
588 Eva KachyňováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
589 Lubomír KachyňaTJ Liga100 Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
590 Jan KramnýNebuďte ubrečení!!!22AanoStartovné uhrazeno.
591 Petr Schmidt22AneStartovné uhrazeno.
592 Magdaléna GencováOrlová22FanoStartovné uhrazeno.
593 Martin ValiguraXc sport22BanoStartovné uhrazeno.
594 Nikola JankováVZS Ostrava22GanoStartovné uhrazeno.
595 Dalibor JankoVZS Ostrava22BanoStartovné uhrazeno.
596 Jaroslav PsotkaJsme Tady-Přerov22AanoStartovné uhrazeno.
597 Petr KrahulíkSSPK Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
598 Pavla UngrováBžB22GanoStartovné uhrazeno.
599 Martin Kaláb22BneStartovné uhrazeno.
600 Adam ŽandaTJ Šumperk22AanoStartovné uhrazeno.
601 Petr KramnýHradec nad Moravici22AanoStartovné uhrazeno.
602 Robert ProuzaTrojanovice22BanoStartovné uhrazeno.
603 Anežka LiberdováDobrá22FneStartovné uhrazeno.
604 Vojta LiberdaDobrá22AneStartovné uhrazeno.
605 Josef SmolichaNový Malín22CanoStartovné uhrazeno.
606 Tomáš GrundPraha22AanoStartovné uhrazeno.
607 Barbora NečekalováValští vlci22FneStartovné uhrazeno.
608 Radek Michalka22AanoStartovné uhrazeno.
609 Jiří AmbrosSlatinice22BanoStartovné uhrazeno.
610 Lucie Lidajová22FneStartovné uhrazeno.
611 Peter KonopaValští Vlci22BanoStartovné uhrazeno.
612 Jan Divákželva v běhu22CanoStartovné uhrazeno.
613 Adéla ČeřovskáFit4health Konice22FanoStartovné uhrazeno.
614 Lucie PospíšilováLaškov22GanoStartovné uhrazeno.
615 Markéta NečesanáTJ Liga 100 Olomouc22GanoStartovné uhrazeno.
616 Petra BěhalováFrontgym22FanoStartovné uhrazeno.
617 David HorynaSK Zahořany22CanoStartovné uhrazeno.
618 Simona ZavadilováTJ Sokol Ptení22FanoStartovné uhrazeno.
619 Jiří Bezucha Pohyb a Zdraví Olomouc 22CanoStartovné uhrazeno.
620 Petr RaisOstrava22AneStartovné uhrazeno.
621 Anna MichalčákováMostkov22FanoStartovné uhrazeno.
622 Honza Videcky22AneStartovné uhrazeno.
623 Roman ŠtáblKVS Šumperk22BneStartovné uhrazeno.
624 Jaroslav KubaValští Vlci22BanoStartovné uhrazeno.
625 Barbora MatyášováCheb22GanoStartovné uhrazeno.
626 Peter KosztyuTJ Liga 100 Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
627 Adam LéharROB Pardubice22AanoStartovné uhrazeno.
628 Eva Lokajová 22FneStartovné uhrazeno.
629 Vojtech FröhlichSokol Karlín 22AneStartovné uhrazeno.
630 Jan NovákSKI-OB Šternberk22BneStartovné uhrazeno.
631 Libor ČipelDerde Leven22BneStartovné uhrazeno.
632 Tomáš HýblŠumperk22BneStartovné uhrazeno.
633 Ondřej KaplanŠumperk22AanoStartovné uhrazeno.
634 Otakar SrovnalLokomotiva Zábřeh22CneStartovné uhrazeno.
635 Lubomír ČtvrtníčekOpatovice22CneStartovné uhrazeno.
636 Pavlína PřibilováOlomouc 922FneStartovné uhrazeno.
637 Lukáš VeselýVestec22AanoStartovné uhrazeno.
638 Pavel MatyášCheb22BanoStartovné uhrazeno.
639 Ludmila SedláčkováProstějov22GanoStartovné uhrazeno.
640 Milan JelínekRozepře Opatovice22CneStartovné uhrazeno.
641 Michal Pekarčík22AneStartovné uhrazeno.
642 Jan VodičkaTTC Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
643 Jan VacekOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
644 Kamila RozehnalováProstějov22GanoStartovné uhrazeno.
645 Karel FučíkČernín22BanoStartovné uhrazeno.
646 Hana FučíkováČernín22GanoStartovné uhrazeno.
647 Tomáš Rozman22AneStartovné uhrazeno.
648 Krčálová Barbora22FneStartovné uhrazeno.
649 Anna HovořákováDIMENSE.cz22FneStartovné uhrazeno.
650 Miroslav Juhaňák22BanoStartovné uhrazeno.
651 Karel StržínekBěžci z Rya22CneStartovné uhrazeno.
652 Katarína BerkováAtletika Šumperk22FanoStartovné uhrazeno.
653 Rostislav PražákKMB22BneStartovné uhrazeno.
654 Tomáš ProkešOK Slavia Hradec Králové22BanoStartovné uhrazeno.
655 Ondřej PalackýHranice22AneStartovné uhrazeno.
656 Mirka Šperlichová22GneStartovné uhrazeno.
657 Pavel Kroseska Horka nad Moravou 22AanoStartovné uhrazeno.
658 Petr SkyvaSK SKI-OB Šternberk22CneStartovné uhrazeno.
659 Krišpína SkyvováSK SKI-OB Šternberk22GneStartovné uhrazeno.
660 Barbora LahováCykloracing Team Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
661 Kateřina AdamíkováRůžovky Ostrava22GanoStartovné uhrazeno.
662 Martin KuttichLanškroun22CneStartovné uhrazeno.
663 Taťána KvapilováOCR Runners Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
664 Pavel Raindl22CneStartovné uhrazeno.
665 Lucie BauerováOCR Runners Olomouc22FanoStartovné uhrazeno.
666 Marketa Ficnarovakmb22GneStartovné uhrazeno.
667 Jitka Chmelova22GanoStartovné uhrazeno.
668 Michal MalčíkBK KOVOTEK s.r.o.22BneStartovné uhrazeno.
669 Tereza NovákováOCR Runner Olmouc22FanoStartovné uhrazeno.
670 Petr Hnátběžci z Rya22BanoStartovné uhrazeno.
671 Josef KonrádŠumperk22BneStartovné uhrazeno.
672 Tomáš FlögelOCR Runners22AanoStartovné uhrazeno.
673 Jiří Silnoušek SK SKI-OB Šternberk 22BneStartovné uhrazeno.
674 Zdenek MondekŠternberk22AneStartovné uhrazeno.
675 Ivana PopíkováPOPINA team22GneStartovné uhrazeno.
676 Vladěna DaňkováŠumperk22FneStartovné uhrazeno.
677 Kristýna Jančíková 22FneStartovné uhrazeno.
678 Michaela ŠafaříkováAtex00622FanoStartovné uhrazeno.
679 Barbora Hermanova22FneStartovné uhrazeno.
680 Petra Cikánková22FanoStartovné uhrazeno.
681 Jan Cikánek22BanoStartovné uhrazeno.
682 Jan VeselyHorskyBezec.cz22BneStartovné uhrazeno.
683 Barbora ChládkováBěhalovi22FanoStartovné uhrazeno.
684 Kocourek JaroslavHavířov22CanoStartovné uhrazeno.
-Krzysztof Lazarowicz22AneStartovné neuhrazeno.
-Petr Janoš22BanoStartovné neuhrazeno.
-Anna MichalčákováMostkov22FanoStartovné neuhrazeno.
-Kristýna KočíBrno22FanoStartovné neuhrazeno.
-Pavel Osoha42AanoStartovné neuhrazeno.
-Martina VidmuchováMK Prostějov22GanoStartovné neuhrazeno.
-Anna DlabkováKunvald22FanoStartovné neuhrazeno.
-David Knotek42AneStartovné neuhrazeno.
-Jana Böserová22FanoStartovné neuhrazeno.
-Lucie Němečková ČBK22FanoStartovné neuhrazeno.
-Petr VrubelBrno42AanoStartovné neuhrazeno.
-Lukáš Malínek42AanoStartovné neuhrazeno.
-Andrej SzombathRunning Zone Brno42BanoStartovné neuhrazeno.
-Milan ŠevčíkBrumovice42CanoStartovné neuhrazeno.
-Jan Přibil22BneStartovné neuhrazeno.
-Martin RadaJeštěd SkyRace 22BanoStartovné neuhrazeno.
-Martin FellnerFenix Ski Team Jeseník22CneStartovné neuhrazeno.
-Petra IvanovaPisecna22FanoStartovné neuhrazeno.
-Jan HelešicBohutice22BanoStartovné neuhrazeno.
-Pavel MacákBabylobike22CanoStartovné neuhrazeno.
-Marcela MaťátkováSKI-OB Šternberk42GanoStartovné neuhrazeno.
-Iva PachtováMK Seitl Ostrava42GanoStartovné neuhrazeno.
-Tomáš DoubekKoupelny s.r.o.42AanoStartovné neuhrazeno.
-Dušan GajdoštíkPraha22BanoStartovné neuhrazeno.
-Ivo Krátký42CneStartovné neuhrazeno.
-Jan UrbanLanškroun22BneStartovné neuhrazeno.
-Leonard AdamecARTMEDICA CENTRUM - Praha22CneStartovné neuhrazeno.
-Ivo DospělLiga 100Olomouc42BanoStartovné neuhrazeno.
-Miloš JakešHK Letohrad42BanoStartovné neuhrazeno.
-Barbora SrstkováBrno22FanoStartovné neuhrazeno.
-Barbora NovotnáAtex00722FanoStartovné neuhrazeno.
-Ivana PopíkováPOPINA team22GneStartovné neuhrazeno.
-Lukáš VysloužilOlomouc42AneStartovné neuhrazeno.
-Daniel KolářPalkovice42BanoStartovné neuhrazeno.
-Lenka StránskáZbýšov22GanoStartovné neuhrazeno.
-Eva HradskáZbýšov22GanoStartovné neuhrazeno.
-Martina JaenBrno22GanoStartovné neuhrazeno.
-Martin KrčmaOstrava-Poruba42BanoStartovné neuhrazeno.
-Roman Částečka SDH Hrabůvka42BanoStartovné neuhrazeno.

Počet závodníků v tomto výběru: 533

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé