2014
Trať: Kategorie:

Závod: MARATON - 42 km Kategorie: Neurčeno

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Aleš PalkoVSK UNI Brno327B03:26:41-
2.Daniel RubičNew Balance Team15A03:28:4800:02:07
3.Jiří ČípaBystré265A03:29:0300:02:22
4.Tomáš KřivohlávekTJ Šumperk665A03:32:1900:05:38
5.Václav KrálVlčí důl - ryzí eXtrém z hor508A03:36:0600:09:25
6.Karel AxmannVlčí Důl - 10 let extrému551A03:40:1200:13:31
7.Daniel Tomanek221B03:40:5000:14:09
8.Miroslav KotoučPraha2A03:42:1600:15:35
9.Jan StrapekVIDNAVA91B03:42:4300:16:02
10.Ondřej SikoraZábřeh - Hněvkov62A03:43:1200:16:31
11.Václav SedláčekSILVINI MADSHUS TEAM306A03:48:2200:21:41
12.Mirek KachyňaTrisl Olomouc527B03:52:2200:25:41
13.Petr Stehlíkapartmanymarsikov.cz560A03:55:3100:28:50
14.Jiří HellešíZábřeh66A03:56:5500:30:14
15.Bedřich Stančíklepus.cz596A03:57:1500:30:34
16.Milan DoležalHoral Šumperk409B03:59:2300:32:42
17.Michal KurkaPROSPERiTA run87A03:59:2600:32:45
18.Jan Neuwirthmujfyzioterapeut.cz382A04:00:1900:33:38
19.Petr JasanskýSlečinky Napajedla437A04:01:1300:34:32
20.David VedraKOS Tesla Brno263B04:01:2900:34:48
21.Lukáš RečekTelebridge team149A04:04:5200:38:11
22.Petr BolhaTátova nejrychlejší spermie201A04:07:1700:40:36
23.Jan LachnitTJ Liga 100 Olomouc274A04:07:3200:40:51
24.Tomáš GromusHoral Rýmařov55A04:08:3500:41:54
25.Zdeněk LiščinskýKOS Tesla Brno460A04:09:0700:42:26
26.Vít KněžínekBabiččina Běžecká Buňka75A04:09:1500:42:34
27.Marek ProcházkaOkno plast Šumperk69B04:09:1700:42:36
28.Ondřej PešekK.O.B. Choceň113A04:09:3500:42:54
29.Ľuboš Pivarči78A04:09:4400:43:03
30.Jana Knapovámámy dcera522F04:09:5000:43:09
31.Michal PátekK.O.B. Choceň36A04:10:5100:44:10
32.Jiří DouchaHvězda Pardubice257B04:12:5000:46:09
33.Michal MatoušRunPORG555A04:12:5800:46:17
34.Martin LipenskýFORT SMC Ústí n. Orlicí383B04:13:5200:47:11
35.Josef SkalickýARTLA Žichlínek158C04:16:5100:50:10
36.Matěj HavránekJSB Match Diabolo44A04:17:2400:50:43
37.Pavel BrzobohatýAtletika Zábřeh519B04:18:5500:52:14
38.Pavel SedlákČAU492B04:19:3800:52:57
39.Marek LorenzBalaz extreme team Ostrava163A04:20:1500:53:34
40.Roman SedláčekActivity Lanškroun459C04:21:0100:54:20
41.Petr OdložilHrabová573A04:22:0800:55:27
42.Roman OdstrčilíkSokol Třebětice326A04:22:4900:56:08
43.Michal KlimešHorská služba564C04:23:0600:56:25
44.Josef KavalírSKP Mladá Boleslav419A04:23:1500:56:34
45.Jaroslav MojzíkŠternberk371C04:23:2800:56:47
46.Milan PavlíkTJ Liga 100 Olomouc500A04:23:5700:57:16
47.Antonín VeselýTelebridge team452A04:24:0000:57:19
48.Petr PolánkaBrno471A04:24:0300:57:22
49.Zdeněk DoležalPřerov341B04:24:0600:57:25
50.Roman ChlupBoskovice64A04:24:4200:58:01
51.Ondřej VálekNew Balance team16A04:25:4100:59:00
52.Petr PospíšilCH3496A04:26:0200:59:21
53.Jan ŠedivkaCommandos350A04:26:2500:59:44
54.Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc497A04:26:4101:00:00
55.Tomáš KovalčíkPOBO181B04:27:1501:00:34
56.Marie DelingerováAK Kroměříž102G04:29:2301:02:42
57.Marek RodChodos Athletics49A04:29:4101:03:00
58.Petr Jemelikčamáres bambáres212A04:29:4501:03:04
59.Alexandr ZavadilKondor Jeseník298B04:31:1201:04:31
60.Aleš SobekOlomouc456A04:32:0801:05:27
61.Petr HasalaDynafit223B04:32:3701:05:56
62.Jiří ŠvancaraMalirun289B04:32:5201:06:11
63.Jan Šunka416A04:32:5901:06:18
64.Tom VáclavekSki-OB Šternberk20C04:33:4301:07:02
65.Pavel KorandaVelka Bystrice145A04:33:5301:07:12
66.David HoráčekSudislav nad Orlicí133A04:34:0001:07:19
67.Libor BolečekBrno80A04:34:3101:07:50
68.Petr FajbišRekrea Ostravice420B04:35:4401:09:03
69.Petr ŠmejkalBsM400A04:39:0601:12:25
70.Petra PastorováMk Seitl Ostrava554G04:39:2301:12:42
71.Eva AdamováBílovice nad Svitavou171F04:41:2201:14:41
72.Renata ŠedováOrlické cyklo&in-line král276G04:41:3601:14:55
73.Lubomír MacekBřeclav14A04:42:1701:15:36
74.Michal DvořákAK Šnek106B04:44:1201:17:31
75.Petr ValečekGekkosport.cz/OSK567B04:46:3801:19:57
76.Roman ŠkrabišKHO152A04:46:5301:20:12
77.Jana MatějíkováTJ Liga 100 Olomouc434F04:46:5701:20:16
78.Radek LaurynPardubice377A04:48:1801:21:37
79.Marek SankotTJ Projektil104A04:49:0201:22:21
80.Petr HadačNew Balance Team575A04:50:1201:23:31
81.Robin ZifčákFortex Mor. Beroun216A04:51:1301:24:32
82.Vojtěch GruchalaTK Ostrava510A04:51:4601:25:05
83.Lukáš MaierKRB Chrudim105A04:51:5701:25:16
84.David PechTučňáčí Tandem355A04:52:1101:25:30
85.Matus Hubka117A04:52:1301:25:32
86.Pavel BryndaJSB MatchDiabolo648A04:52:2701:25:46
87.Petr Spratek362A04:52:3301:25:52
88.Pavel KolebačMorávka u Bebka3A04:52:4201:26:01
89.Pavel BednářŠNECI na MAX464B04:53:0501:26:24
90.Martina HampejsováŠNECI na MAX465G04:53:0801:26:27
91.Marek BednorzLZS Świerkle48A04:54:0201:27:21
92.Miroslav DědekKarlovy Vary13C04:54:3701:27:56
93.Maciej Mizera540A04:54:4201:28:01
94.Jaroslav BilBrno454A04:54:4601:28:05
95.Jan KoldinskýTOM-KČT Kralupy nad Vltavou483A04:55:3901:28:58
96.Nicolas VýskalaCEPro Team600A04:56:0601:29:25
96.Jiří ŠimekSEBEREVOLTA112A04:56:0601:29:25
98.Michal RoháčekXCSPORT.cz nordic racing team582C04:56:0701:29:26
99.Jaroslav Remešholešov595B04:56:3501:29:54
100.Jana LedvinováPampeliška Olomouc211F04:56:5301:30:12
101.Miroslav SporekLoučná nad Desnou93C04:57:3701:30:56
102.Jan Kolorz90A04:57:4601:31:05
103.Bronislav SuchýOlomouc592A04:57:5401:31:13
104.Pavel KlimentŠternberk197B04:58:4701:32:06
105.Jan VodičkaTTC Olomouc131B04:58:5001:32:09
106.Martin Mlcochprostejov284B04:58:5301:32:12
107.Oldřich NesvadbaBejkTeam - Šternberk125A04:59:0501:32:24
108.David Bachroň310A04:59:4101:33:00
109.Antonín GricSynthon498A05:00:1901:33:38
110.Lada ZrzaveckáPraha42F05:00:2901:33:48
111.Roman MoskvaOrientační běh Zlaté Hory587A05:01:2601:34:45
112.Jiří Poslt444A05:01:3901:34:58
113.Zuzana HendrychováSK Žabovřesky Brno268F05:01:5001:35:09
114.Jan JedličkaHavířov323A05:02:2701:35:46
115.Alois RozsívalKVS Šumperk663A05:02:3401:35:53
116.Robert Lahcykloracing olomouc545B05:02:4001:35:59
117.Martin Bačíkapartmanymarsikov.cz649A05:03:0701:36:26
118.Ivan PrudičMIZEROVÉ153A05:03:2601:36:45
119.Veronika DrtilováLitovel319F05:04:0601:37:25
120.Zdeněk JančíkNečoché ně g nohám661A05:04:3601:37:55
121.Michal TrejbalSKP Mladá Boleslav215A05:04:4801:38:07
122.Václav PurŠumperk196C05:04:5501:38:14
123.Pavel PattermanKVS Šumperk583B05:05:0801:38:27
124.Borek KučeraOlomouc525A05:05:1601:38:35
125.Josef ŠímaPolicie ČR Bruntál28C05:05:2701:38:46
126.Marek JurkaTATRATEAm262B05:06:4101:40:00
127.Ladislav SmejkalBETULA PENDULA241C05:07:2301:40:42
128.Martin JonovMSSGV426A05:07:4701:41:06
129.Tomáš Ulma72C05:08:5101:42:10
130.Jaroslav HrabuškaMK Seitl Ostrava552C05:08:5701:42:16
131.Martin MarekDuke Corporation 71B05:09:0001:42:19
132.Antonín SmolíkHrušovany u Brna123C05:09:3401:42:53
133.Roman VychodilSK Vyhlídka Šternberk TRI KLUB256B05:09:3901:42:58
134.Jakub JonášOstružná128A05:09:5201:43:11
135.Jiří HejtmánekSkialp Jeseníky550B05:10:0701:43:26
136.Radim ŠarmanSKOB Ostrava94C05:10:1601:43:35
137.Roman VehovskýPBK Kravaře368A05:12:1701:45:36
138.Jaromír BěhalLiboš108A05:12:2201:45:41
139.Michaela StránskáBáječné ženy v běhu73F05:12:4201:46:01
140.Ivo ŠormNečoché ně g nohám662A05:12:4601:46:05
141.Petr ValigaSkrejchovská střela - Jindřich404B05:14:2201:47:41
142.Josef SmolaMK Seitl Ostrava139C05:16:1001:49:29
143.Sławomir CałyBieg Opolski100A05:16:3901:49:58
144.Bartłomiej GucmanBieg Opolski70A05:16:5001:50:09
145.Lucie GruchalováLowellPro Šafrata Bohumín511F05:16:5801:50:17
146.Vít UrbánekCH3 Šumperk493A05:17:0101:50:20
147.Michal PavlásekPBK Kravaře482B05:17:1501:50:34
148.Tomáš WronaJežek na kopci63A05:17:2701:50:46
149.Iva KroužilováPoděbrady242G05:17:3501:50:54
150.Milan FaitJenTakBěh343B05:18:2001:51:39
151.Mojmír JančíkRajhrad95C05:20:2201:53:41
152.Dana WeisserováBrno239G05:21:2901:54:48
153.Roman ČástečkaHrabůvka203B05:23:0401:56:23
154.Pavel SlepicaPipin127B05:23:1801:56:37
155.Tomáš VyskočilKVS Olomouc40A05:23:5301:57:12
156.Martin KrejsaSK OB Chrast47A05:26:0501:59:24
157.Radek KovaříkRK PELLS Holešov392B05:27:3402:00:53
158.Lukáš HrdinaGabon Bilbao, España21A05:27:4802:01:07
159.Marek HladnýBrno601B05:28:2102:01:40
160.František ChloubaRychnov u Jablonce nad Nisou83C05:28:4602:02:05
161.Vlastimil UnuckaGomango41A05:29:0102:02:20
162.Jakub SporekPraha77A05:30:2302:03:42
163.Sebastian Slanda533A05:31:3902:04:58
164.Martin BulínPřerov236A05:31:5302:05:12
165.Petr NovákHSK-cycling team297A05:32:4002:05:59
166.Jakub Havránekak Šnek647A05:33:3502:06:54
167.Kristýna NesrstováŠTARNOV269G05:33:4502:07:04
168.Marek RyšánekMORITZ271A05:33:4802:07:07
169.Štěpán KmentOlomouc99A05:34:4302:08:02
170.Karolína JeníkováBáječné ženy v běhu/Eleven Tes287G05:36:4502:10:04
171.Ján KrajčiKrajanda Větrovy195B05:36:4902:10:08
172.Jiří VejvodaASSPRO Náchod411C05:37:2002:10:39
173.Antonín BařinkaTriChrti Kroměříž4C05:37:2302:10:42
174.Karel StržínekCK Stará Ves - Běžci z Rya134C05:38:0102:11:20
175.Václav SadílekAlbrechtice337C05:38:5402:12:13
176.Jiří ŠtanglicaCK Stará Ves - Běžci z Rya188A05:42:3502:15:54
177.Petr Vltavský98A05:44:0402:17:23
178.Lubomír PavlíčekSokol Kralupy475A05:44:1802:17:37
179.Ivan OrelNámořníci z Viktorky160B05:44:4902:18:08
180.Ondřej KlauserSedlčany512A05:44:5102:18:10
181.Pavel KollerBezdědice443B05:44:5802:18:17
182.Martin PlachýŠlapanice650A05:45:2602:18:45
183.Marie KrappmannHanacké větre301G05:47:5502:21:14
184.Tomas KristekNew Balance team165B05:48:0702:21:26
185.Miroslav KrumerMK Ostrov200C05:49:1302:22:32
186.Jan HálekUniverzita Olomouc 86B05:49:2902:22:48
187.Helena UrbánkováCH3 Šumperk494G05:51:3902:24:58
188.Petr PungeSK Prerov122B05:52:1002:25:29
189.Jana GlabazňováPOBO116G05:52:5502:26:14
190.Vojtěch CuryloBenedikt Labre Team68A05:55:3502:28:54
191.Karolína JánošíkováPraha516F05:55:4702:29:06
192.Jan DolejšTJ Sokol Unhošť39C06:04:1602:37:35
193.Martin KulovanýJindřichův Hradec395B06:05:5002:39:09
194.Zuzana OdstrčilíkováLongrun.cz313F06:06:0902:39:28
195.Martin PlachýMaratonský klub Prostějov10B06:10:0202:43:21
196.Vladimír Šimek DOLS Šumperk 202A06:10:5402:44:13
197.Ivana MrozkovaTrinec332F06:11:0902:44:28
198.Miroslav VostrýMK Kladno76A06:11:5102:45:10
199.Pavel KrumpholzValaši v pohybu294A06:12:0102:45:20
200.Martin CíchaMK Prostějov166B06:13:3302:46:52
201.Kamila PelíškováMaKam173G06:14:0302:47:22
202.Marek OlejnikMaKam172B06:14:0402:47:23
203.Jana JanouchováBáječné ženy v běhu218G06:15:3802:48:57
204.David RigoOstrava-Poruba333A06:16:1302:49:32
205.Ludmila GlacnerováCK Stará Ves - Běžci z Rya219G06:16:2102:49:40
206.Jiří ŠtanglicaCK Stará Ves - Běžci z Rya220C06:16:2202:49:41
207.Georgis FasulisMK Seitl Ostrava240C06:18:0702:51:26
208.Radek MilichovskýRun Kar lov(e)303A06:18:4402:52:03
209.Radim SmažákMIZEROVÉ154A06:20:2202:53:41
210.Martin KoníčekSK Efenberger88A06:23:3202:56:51
211.Věra DočkalováKOPIS RUNNING TEAM67G06:27:3303:00:52
212.Tereza PetrováAOV Ostrava170F06:27:5103:01:10
213.Tomáš ZahálkaBáječné ženy v běhu438A06:29:0903:02:28
214.Pavel ZamazalOstrava12A06:38:3003:11:49
215.Martin HirčkoOlomouc43A06:38:3403:11:53
216.Jacek Jemioła569B06:56:5203:30:11
217.Josef KrasulaMladějovice210C06:57:4703:31:06
218.David VašíčekALVA REAL BRNO424A07:05:5303:39:12
219.Jan MíšekBONBON589C07:08:1403:41:33
220.Ondřej Cihelka162A07:09:2103:42:40
221.Martin ŠkodaŠNECI na MAX35C07:23:2003:56:39
222.Yvona PreislerováLiberec34G07:24:2203:57:41
223.Christoph Escher664B07:27:3204:00:51
DNFLukáš KrasulaDravci Šternberk111A--
DNFAdam BravenýBrno115A--
DNFKamil JeřábekVK Perun Ostrava118A--
DNFLibor BednarzX-AIR Ostrava130A--
DNFMichal RuntágVelká Bystřice290A--
DNFMartin Fojtík 293B--
DNFTomáš ZdvořáčekRunningdeath577A--
DNFMartin HolomekOlomouc590A--

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé