Výsledky
Trať: Kategorie:

MARATON - 42 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Jiří ČípaSalomon/Suunto319A02:58:29-
2.Jan ZemaníkSalomon/Suunto316A03:10:3400:12:05
3.Tomáš KřivohlávekSalomon/Suunto311A03:12:1700:13:48
4.Marek CausidisBuff/Salomon315A03:15:5700:17:28
5.Oldřich KokošekSachasport Dynafit324A03:17:4800:19:19
6.Petr HudečekOpavské dupy265A03:29:1300:30:44
7.Taras Ivaniutarestartnisa.sk295A03:31:2900:33:00
8.Jiří PetrSalomon/Suunto313B03:32:3000:34:01
9.Martin BorákLibina333A03:35:1600:36:47
10.Ondřej Pavelka Rapotín122A03:43:5000:45:21
11.Jan KlusáčekSK Žabovřesky Brno251A03:46:0100:47:32
12.Jiří PolcarAC Moravská Slávia Brno138B03:47:2500:48:56
13.Jiří HellešíAtletika Zábřeh130B03:51:1300:52:44
14.Vladimir Tejkal 225A03:54:0700:55:38
15.Natalia TomasiakSalomon/Suunto team Poland320F03:55:2400:56:55
16.Lukáš FialaUničov3A03:56:5600:58:27
17.Lukáš RečekATC Ostrava233B03:57:0700:58:38
18.Milan DoležalHoral Šumperk163B04:00:4501:02:16
19.Marek ZaoralUrbanBajk202A04:01:1301:02:44
20.Jiří PlaničkaLitovel137A04:02:3201:04:03
21.Magda Horká119F04:03:0001:04:31
22.Ondřej StebelTřinec140A04:04:0701:05:38
23.Marek Radomský196A04:04:5101:06:22
24.Jakub AndrleKostelec n.Č.lesy28A04:05:0501:06:36
25.Ondřej PešekK.O.B. Choceň224A04:05:5201:07:23
26.Denisa KrejčiříkováOstrava56F04:06:0001:07:31
27.Martin VlachThePowerPlan287A04:06:0201:07:33
28.Matěj KlusáčekSK Rumpál250A04:06:2701:07:58
29.Aleš Frydrych255A04:08:0001:09:31
30.Vojtěch UhlířLetohrad156A04:09:5801:11:29
31.Jiří KalousekČervená Voda115A04:10:4001:12:11
32.Roman MoskvaPasivity Žamberk179B04:13:2701:14:58
33.Miloš JakešHK Letohrad217B04:13:3301:15:04
34.Martin HořínekOstrava200A04:14:1601:15:47
35.Jan ČervinkaPlant Powered Chamoix171A04:14:4401:16:15
36.Lenka KohnováBehejBrno.com/Salming92F04:14:5701:16:28
37.Břetislav BoháčLightbike team39B04:15:2001:16:51
38.Vlastimil LysákJAPASport / fKlidu sport team310A04:17:2201:18:53
39.Mária DanečkováRestartniSa.sk312F04:18:3901:20:10
40.Radek HrnčířKrabice ve slevě 19A04:19:0601:20:37
41.Michal MašlíkŠternberk59A04:19:0901:20:40
42.Miroslav PotočňákRumning Klap118C04:21:1201:22:43
43.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.cz38B04:21:4201:23:13
44.David KnotekDobytčáci254A04:22:0101:23:32
45.Jan Tláskal90A04:22:0801:23:39
46.Jaroslav BurianOlomouc300A04:23:1201:24:43
47.Štěpán VinklerBrno244A04:23:3401:25:05
48.Jiří JankůLesy ČR RUN TEAM298A04:24:1301:25:44
49.David VárošŠumperk291A04:24:3001:26:01
50.Petr VohralíkValští vlci135B04:24:3401:26:05
51.Martin HečkoValachbajk team228A04:26:1001:27:41
52.Mirek KachyňaTrisk olomouc193C04:26:3001:28:01
53.Karel MarekRunsport Team48A04:26:4401:28:15
54.Michal KlimešHorská služba297C04:26:4801:28:19
55.Jiří BumbálekBC Česká Třebová2C04:27:0201:28:33
56.Pavel PattermanKVS Šumperk304B04:27:4201:29:13
57.Pavel Raindl204A04:28:0501:29:36
58.Michal SléžkaAtletika Zábřeh152A04:30:2901:32:00
59.Marcel HašplPohořelice13B04:32:4301:34:14
60.Jan ProcházkaBrno172A04:32:4901:34:20
61.Martin KusyHlucin141B04:33:0501:34:36
62.Aleš SobekTJ liga 100 Olomouc296B04:33:1401:34:45
63.Petr FajbišRekrea Ostravice67C04:33:2001:34:51
64.Jiří KolínSokol Nusle321B04:33:2101:34:52
65.David HadačVelký Týnec237A04:33:2701:34:58
66.Martin SkřivánekAK DRNOVICE278B04:33:4501:35:16
67.Jan PonížilTršice100A04:33:5301:35:24
68.Marek RyšánekOLOMOUC127B04:34:1301:35:44
69.Petr Kazda Brno 276B04:35:2701:36:58
70.Tomáš SkupieńMěsto Šternberk81B04:36:1401:37:45
71.Tomáš MusilOlomouc286A04:37:4801:39:19
72.Ondřej GencoBiatlon Orlová89A04:37:5401:39:25
73.Radek Koryťák Kakao tým 284A04:38:5101:40:22
74.Tomáš Kalinatriexpertcup.cz323A04:38:5601:40:27
75.Kateřina MazuchováHavířov94G04:39:1201:40:43
76.Adam FritscherTJ Liga stovkařů Olomouc133B04:40:0201:41:33
77.Miloš HeclKVS Šumperk303B04:40:1001:41:41
78.Dušan OlajošKPNP Rybí106B04:40:3801:42:09
79.Antonín VeselýRekrea Ostravice121B04:40:5001:42:21
80.Barbora KožnarováVeterina Mladkov77F04:41:3401:43:05
81.Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko183B04:41:5901:43:30
82.Petr PungeSK Prerov132C04:42:4501:44:16
83.Petr VltavskýŠtemplovec216B04:42:4901:44:20
84.Jan KašparůVaradero65A04:43:3701:45:08
85.Petr PospíšilCH3241B04:43:4201:45:13
86.Marek ŽabčíkPardubice55A04:43:5301:45:24
87.Martin KahánekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE63A04:44:0701:45:38
88.Miroslav FrankoRun For Fun330B04:44:5501:46:26
89.Roman BadíkBrno155A04:45:0101:46:32
90.Michal KrejdlLouny178A04:45:1001:46:41
91.Daniel SindelekMK Seitl Ostrava70C04:45:2101:46:52
92.Iveta ZoulíkováOB CHRAST8F04:45:4001:47:11
93.Petr SladomelJahůdky285A04:46:1001:47:41
94.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun279B04:46:4001:48:11
95.Jan ProstředníkHOVRCH259A04:46:4201:48:13
96.Adela FialováZamotané tkaničky264F04:46:4401:48:15
97.Michal Nemrava45A04:46:5601:48:27
98.Zbyňek Kovařík Březová nad Svitavou 95B04:47:0101:48:32
99.Martin OrlovskýTj Drslavice153A04:47:1301:48:44
100.Iva PachtováMK Seitl Ostrava209G04:47:2301:48:54
101.Vítězslav BicanOstravska univerzita136B04:47:3101:49:02
102.Libor PospíšilCrossfighters Bruntál208B04:48:0501:49:36
102.Jakub Ferenc103A04:48:0501:49:36
104.Petr MaturaNáklo16B04:48:3101:50:02
105.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice101A04:48:5101:50:22
106.Jan FrankovičListoprďák.cz275B04:49:0201:50:33
107.Honza MrázOstrava187B04:49:3001:51:01
107.Pavel RychteckyFifejdy50B04:49:3001:51:01
109.Lukáš MaierKRB Chrudim113B04:50:0901:51:40
110.Anna BartákováLu&Anna Super Tým75F04:50:2701:51:58
111.Michal KřístekOlomouc306B04:50:2901:52:00
112.Jakub Cenkl17A04:50:3101:52:02
113.Jiří KaplanHobby Runners Vratimov51A04:50:5001:52:21
113.Lumír JasiokTrek 1324192B04:50:5001:52:21
115.František ŠnóblTelnice157B04:50:5501:52:26
116.Jaroslav RemešOD MORAVA161B04:51:1401:52:45
117.Michal CygánekMK Prostějov 32B04:51:2601:52:57
118.Jan ProcházkaT.O. Mňoci Brno30C04:52:4901:54:20
119.Jaroslav PudelSKI-OB Šternberk180B04:53:3201:55:03
120.Filip HaidukOstrava328A04:54:2401:55:55
121.Pavel HaškaOddíl 201515A04:54:5201:56:23
122.Jakub Šafařík221A04:55:0501:56:36
123.Kateřina OndrušíkAK Šternberk305F04:55:2201:56:53
123.Robert LahCycloracing Olomouc126B04:55:2201:56:53
125.David KopeckýSOB Olomouc238B04:56:1801:57:49
126.Josef KoláčekVelká Bystřice68A04:56:1901:57:50
127.Adrian BrojBROJ TEAM ZLINICE182C04:57:0301:58:34
128.Jiří DoleželŠumperk80A04:58:1701:59:48
129.Jakub ŠimekMorek.cz256A04:58:1901:59:50
130.Linh PhamPraha 5269F04:58:3002:00:01
131.Marek Šustr62A04:58:4202:00:13
132.Miroslav MašlíkŠternberk10B04:58:4302:00:14
133.Pavel GreplUniverzita Palackého143A04:58:4402:00:15
134.Lukáš RůžičkaRunsport Team317A04:58:4702:00:18
135.Jan BednářVendryně299B04:58:4802:00:19
136.Jan AmbrožOlomouc110A04:59:0402:00:35
137.Daniel BrázdilULTRA RAPL97B04:59:2402:00:55
138.Gamba SedláčekAuto Gamba288C04:59:2902:01:00
139.Jiří KautskýOK Sparta Praha124A04:59:5002:01:21
140.Pavel PickHK66B05:00:2102:01:52
141.Martin HornýFILMONDO58A05:00:3802:02:09
142.Libor JanůŠumperk20B05:02:3202:04:03
143.Zuzana SlušnáRunsport Team318F05:03:5702:05:28
144.Jaromír BaxaROB Liberec37A05:04:4402:06:15
145.Jan RážekOlomouc151A05:05:5002:07:21
146.Marek HladnýBrno69B05:06:2102:07:52
147.Aleš ObrHorská služba301A05:06:2502:07:56
148.Radim StreckRaStr139B05:07:3102:09:02
149.Miroslav Turjap FN Ostrava 245B05:08:3902:10:10
150.Miroslav JanočkoBernartice154A05:09:1702:10:48
151.Michal ChumTucet Team168A05:09:2502:10:56
152.Petr JorníčekMK Seitl Ostrava210C05:10:0802:11:39
153.Jakub KožnarŽamberk76B05:10:1102:11:42
154.Vít UrbánekCH3 Šumperk240B05:10:3202:12:03
155.Tomáš KrálLipinka281A05:10:4202:12:13
156.Kristýna NesrstováŠTARNOV123G05:11:4702:13:18
157.Martin Dzík309B05:13:0002:14:31
157.Luděk DušekKlub Biatlonu Břidličná249B05:13:0002:14:31
159.Vít KociánNoční klub205A05:13:3002:15:01
160.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná14B05:14:3602:16:07
161.Pavel KubešNo Asphalt169B05:15:5902:17:30
162.Janka BudajováCF LM148F05:16:0102:17:32
163.Jiří KrutílekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE294A05:16:5102:18:22
164.Irena AmbrožováTeam Irča5G05:16:5402:18:25
165.Libor FerenčákBrno24C05:17:1602:18:47
166.Vlastimil Dvořáček258C05:17:4702:19:18
167.Robert StřelkaHaka Racing Team9B05:18:3802:20:09
168.Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc120A05:19:1302:20:44
169.Jan SchejbalRunsport Team57B05:19:3602:21:07
170.Jan TurečekSTS Chvojkovice-Brod6A05:19:3902:21:10
171.Radek Cimala150B05:20:0402:21:35
172.Petr MisiarzOstrava149B05:20:4202:22:13
173.Jakub OndruškaOlomouc64A05:21:2002:22:51
174.Lenka VejdělkováRun sport team252F05:21:3102:23:02
175.Přemysl JohnAZ Ekotherm12A05:21:3402:23:05
176.Jaromír Továrek222A05:21:4002:23:11
177.Milan KlvaňaOB Chrast52B05:22:0602:23:37
178.Martin SvobodaBrno184B05:22:1502:23:46
179.Michal JančíkAK Přerov247A05:23:4902:25:20
180.Ondřej PodivínskýBěháme z Jívové261A05:24:3702:26:08
181.Radim DoležalVegansport29A05:25:3702:27:08
182.Jiří AmbrosSlatinice229B05:25:4802:27:19
183.Andrea TovárkováTeam Irča4G05:26:0002:27:31
184.Tomáš MinaříkValachbajk team231A05:26:1902:27:50
185.Lenka Zvadová42F05:26:4602:28:17
186.David PejšekClairssy Racing263A05:27:1002:28:41
187.Aleš TulachKrásná86A05:27:5602:29:27
188.Petr JadrníčekPedro Poruba190C05:28:4502:30:16
189.Ivan BelobradPasivity Žamberk170C05:30:2802:31:59
190.Lída ŠafusováHradec Králové212G05:31:1102:32:42
191.Viktor MisiarzSázavský bežecký spolek 35B05:31:2802:32:59
192.Jan HálekSOB Olomouc223B05:31:5202:33:23
193.Vaclav StanekZlate Hory162A05:32:5402:34:25
194.Martin FráňaHorka nad Moravou214B05:33:4602:35:17
195.Dušan MrovecOpava274C05:33:4802:35:19
196.Karel HájekBarNaSmrku128B05:34:0102:35:32
197.Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk49B05:34:0802:35:39
198.Michal ČavojskýJundrov307A05:34:2702:35:58
199.David BíbrlíkBK Ludgeřovice174B05:34:4102:36:12
200.Zuzana HendrychováSK Žabovřesky Brno84F05:35:5902:37:30
201.Radek LukszaMK Seitl Ostrava74B05:36:0002:37:31
202.Tomáš PospíšilGenaro Žampach44B05:38:1502:39:46
203.Ivan RaffayŠtefko running team125C05:38:2602:39:57
204.Jana BurianováK.O. Poděbrady98G05:38:4402:40:15
205.Ladislav PlachýKoupelny s.r.o.203A05:38:5002:40:21
206.Lukáš JurčaZamotané tkaničky273A05:38:5102:40:22
207.Ivo Krátký211C05:39:0102:40:32
208.Jan GregarUniverzita Palackého21A05:39:0302:40:34
209.Zdeněk KlučkaŠumperk232B05:39:4702:41:18
210.Vít KotačkaFirefly173B05:39:5502:41:26
211.Lukáš ČadaSCHOTT199B05:40:1902:41:50
212.Tomáš ČermákLadermon Team93A05:40:2102:41:52
213.Vlastimil RaclavskýLiga 100 Olomouc283C05:40:2702:41:58
214.Tomáš ZahálkaKilpi Racing Team351B05:43:2902:45:00
214.Milan SkalickýSokol Kameničná194A05:43:2902:45:00
216.Erik VeselýDemotivní Emolice165A05:44:3802:46:09
217.Horst Franz302C05:44:3902:46:10
218.Lukáš DostálPardubice271A05:45:2502:46:56
219.Blanka DoleželováTJ Liga 100 Olomouc112G05:45:3002:47:01
220.Martin Mačák 266B05:45:3802:47:09
221.Martin KrčmaOstrava-Poruba246B05:47:2302:48:54
222.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc277C05:47:5102:49:22
223.Jiří Harciník ICML Sky Running327C05:50:1002:51:41
224.Jiří JirásekK.O. Poděbrady99C05:51:2202:52:53
225.Jitka StojaníkováHrbáči run team7F05:51:3902:53:10
226.Kamila ŠubováOstrava293F05:51:4102:53:12
227.Helena UrbánkováCH3 Šumperk239G05:52:3802:54:09
228.Milan LinhartKBA Grafitec Dobruška41C05:53:4502:55:16
229.Roman Částečka SDH Hrabůvka230B05:54:4002:56:11
229.Luboš KomárekSK ČNB290B05:54:4002:56:11
231.Alice SýkorováICML Sky Running160G05:55:4002:57:11
232.Jan HorkýSOB Olomouc109B05:55:4802:57:19
233.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč107G05:59:3703:01:08
234.Marek Werbitzky91C06:01:0403:02:35
235.Jan Čapka198B06:01:1303:02:44
236.Petr Katovský188B06:01:1403:02:45
237.Vendula PannováSKIVELO Olomouc181G06:01:1603:02:47
238.Petr VrubelBrno54A06:02:2603:03:57
239.Kateřina JírováOpava46F06:05:1203:06:43
239.Dalibor Čásek18C06:05:1203:06:43
241.Dagmar MedunovaZatac Brusel105G06:05:5503:07:26
242.Lukáš VonšíkOSTRAVA23A06:06:1303:07:44
243.Tomáš Silnický260A06:07:2003:08:51
244.Jakub HermanJ2H60B06:07:5803:09:29
245.Blanka Klimešová79G06:09:2603:10:57
246.Jakub VyvážilJihlava146A06:10:5303:12:24
247.Petr VokálKARAT Extreme Heads36A06:14:1703:15:48
248.Marek BursaSTS Chvojkovice-Brod11A06:15:0103:16:32
249.David KamínekLhota n/M114B06:15:3803:17:09
249.Jiří PeřinaTJ Liga 100 Olomouc262B06:15:3803:17:09
251.Petr HurtíkZlaté Hory350C06:16:4603:18:17
252.Jitka GencováOrlová87G06:19:1703:20:48
253.Jana GlabazňováOrientační běh Opava226G06:20:4603:22:17
254.Daniel BöseOstrava206B06:20:4903:22:20
255.Martina HlavinkováZábřeh96F06:23:1303:24:44
256.Jan GencoOrlová88C06:23:2103:24:52
257.Martin Válkalonely runners 31C06:26:1603:27:47
258.Radovan SýkoraOstrava111B06:26:3003:28:01
259.Jiri KocianFoFo spolek85C06:27:2303:28:54
259.Martin Dluhoš326A06:27:2303:28:54
261.Jan Němec40A06:28:4703:30:18
262.Tomáš DoubekKoupelny s.r.o.215A06:29:1103:30:42
263.Ivo SovišBěžci z Rya242B06:29:3603:31:07
264.Luboš ŠvihelSokol Chochol235C06:30:3503:32:06
265.Pavel Rajnoha219B06:31:3903:33:10
266.Jan Hložek189B06:39:2503:40:56
267.Ladislava VondráčkováHlásnice71G06:49:0503:50:36
268.Jiří BystřičanBK Ludgeřovice332C06:53:2203:54:53
269.Michal RezekPIM Kings108C06:56:5903:58:30
270.Antonín GricKK VFU53A06:59:2704:00:58
271.Tomáš UlmaPraha267C07:20:2504:21:56
272.Eliška Anna KubičkováSC Marathon Plzeň270G07:22:5604:24:27
273.Michaela Montagova22G07:50:3104:52:02
274.Miroslav VostrýMK Kladno34B09:05:0606:06:37
DNFPavla FerenčákováBrno25G--
DNFZdeněk HlavinkaZábřeh83A--
DNFJiří KrausBejkTeam Šternberk104B--
DNFRadek VeselýŠumperk116A--
DNFJiří ŠtanglicaBěžci z Rya197C--
DNFIvo DospělLiga 100Olomouc213B--
DNFMatěj NešťákRun sport team253A--
DNFPeter FraňoSalomon/Suunto314A--
DNFKateřina MatrasováChrudim325F--

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé